dezynfekcja mieszkań i biur

Skuteczna dezynfekcja domów i biur

Odpowiednia czystość i higiena pomieszczeń jest wyjątkowo ważna, szczególnie w czasach pandemii.  Czysta Sprawa 24 to zespół wykwalifikowanych specjalistów, używających wysokiej jakości środków czyszczących, które dbają o bezpieczeństwo klientów oraz personelu każdego dnia.

Wysokiej jakości środki do dezynfekcji mieszkań i biur

Narzędzia, które stosujemy w ramach świadczonych usług to detergenty używane często w branżach wysokiego ryzyka, takich jak medyczna, czy produkcja spożywcza. Jednak są one w pełni bezpieczne i doskonale nadają się podczas dezynfekcji domów i biur.

Stosowane środki mają właściwości:

– wirusobójcze,

– bakteriobójcze,

– grzybobójcze,

 – sporobójcze. 

Profesjonalna i skuteczna dezynfekcja biur i domów

Usługa dezynfekcji pomieszczeń wykonywana jest przez naszych pracowników podczas każdego sprzątania. Ostatnie zdarzenia związane z pandemią koronawirusa, sprawiły, że dodatkowo zaostrzyliśmy środki ostrożności podczas wykonywania naszych usług. 

Prace wykonywane są zawsze w rękawiczkach i maseczkach ochronnych oraz z zachowaniem bezpiecznej odległości. Aby ocenić ryzyko, przed wykonaniem usługi przeprowadzamy dokładny wywiad z klientem. Dodatkowo na bieżąco i regularnie monitorujemy stan zdrowia naszego personelu. Wszystko po to, by dezynfekcja mieszkań i biur była efektywna i bezpieczna.

Skuteczna dezynfekcja mieszkania i biura to bezpieczeństwo

W obecnych czasach ochrona Twojego bezpośredniego otoczenia jest niezmiernie ważna. Warto, zadbać o to, aby przestrzeń, która nas otacza, była czysta, zdezynfekowana i bezpieczna. Szczególnie jeśli przebywamy dużo w biurze lub pracujemy z domu. Sprawna i wnikliwa dezynfekcja mieszkania, domu i biura to skuteczna ochrona każdego dnia.

Lampy UV-C jako dodatkowa metoda dezynfekcji

Zapytaj również nasz zespół o urządzenia do stałej dezynfekcji powietrza i powierzchni oparte na technologii UV-C. Czystasprawa24.pl jest dystrybutorem renomowanych urządzeń specjalistycznych z platformy Spacepure. Pomożemy Ci dobrać odpowiednie urządzenia do twojego domu.

Szukasz prezentu dla bliskich?

Nie masz pomysłu na upominek?
Nie chcesz znowu kupić nietrafionego prezentu?

Koniec z tym! Zobacz jak łatwo kupić udany prezent!

Sprawdź karty podarunkowe od CzystaSprawa24!