dezynfekcja mieszkań i biur

Dezynfekcja mieszkań i domów z Czystasprawa24.pl

Bardzo ważna jest dbałość o higienę, szczególnie w obliczu ryzyka epidemiologicznego. Czysta Sprawa 24 to profesjonalny personel i środki, które służą zarówno bezpieczeństwu klientów, jak i personelu.

W ramach naszej usługi stosujemy środki dedykowane do branż wysokiego ryzyka jak medyczna, czy produkcja spożywcza, które doskonale nadają się do domów i biur. Nasze detergenty mają właściwości:

– wirusobójcze
– bakteriobójcze
– grzybobójcze
– sporobójcze

Nasze specjalistki od czystości wykonują usługę dezynfekcji podczas każdego sprzątania, a dodatkowo zaostrzyliśmy środki ostrożności podczas ostatnich zdarzeń związanych z koronawirusem.

Usługi wykonywane są zawsze w rękawiczkach i maseczkach ochronnych, z zachowaniem bezpiecznej odległości.

Nasz personel jest regularnie monitorowany pod kątem stanu zdrowia, a przed wykonaniem usługi przeprowadzamy wywiad z klientem w celu analizy podwyższonego ryzyka.

Pamiętaj! Bezpieczeństwo Twojego bezpośredniego otoczenia jest bardzo ważne, szczególnie w dobie wzmożonego przebywania w domu lub w biurze. Kluczowe jest zatem by owo otoczenie było czyste, zdezynfekowane i zabezpieczone. Powierz to naszym specjalistom, bez obaw.