Usługi sprzątające dla biznesu Bydgoszcz

CZYSTASPRAWA 24

Firma sprzątająca w Bydgoszczy

Napisz lub zadzwoń do Nas!
 Przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę. 

Sprzątanie biur Bydgoszcz i okolice

Nasza firma dba o każdego klienta, dlatego specjalnie dla tych, którzy prowadzą mniejszy lub większy biznes, oferujemy usługę sprzątającą biur i pomieszczeń pracowniczych. To najwygodniejsza opcja dla wszystkich zabieganych, którzy cenią sobie ład i porządek w miejscu pracy. Nie ma nic prostszego, niż zwrócić się do nas – Czystasprawa24.pl zadba o Twoją strefę pracy!

Na czym to polega?

Na zasadzie B2B można podpisać z nami umowę i cieszyć się stałą pomocą w utrzymywaniu harmonii w miejscu, w którym spędzamy co najmniej połowę swojego życia. Porządek w biurze o nie tylko dobra wizytówka – to także gwarancja komfortu i lepszej koncentracji.

Nasze ekipy sprzątające zadbają o:

 • Odkurzenie i umycie podłóg
 • Wytarcie kurzu ze wszystkich powierzchni
 • Umycie stref sanitarnych (łazienek, toalet)
 • Umycie naczyń oraz sprzątnięcie stołów i blatów w salach konferencyjnych
Wszystko to w szybkim tempie i pod okiem koordynatora – w czasie, w który najbardziej Ci odpowiada.

Gdzie sprzątamy?

Już teraz możesz zamówić sprzątanie biura z Czystasprawa24.pl na terenie Bydgoszczy i okolic.

Działamy w kilku zespołach, dlatego nie musisz się martwić, że czas oczekiwania na usługę będzie zbyt długi. Stosujemy detergenty bezpieczne dla różnych powierzchni, ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, jak cenne są elementy Twojego otoczenia.
Szybko i sprawnie staramy się zadbać o nawet najmniejszą powierzchnię w miejscu Twojej pracy, zachowując jednocześnie ostrożność podczas wykonywania czynności sprzątających, aby nie uszkodzić żadnego sprzętu ani dokumentów.

Możesz nam zaufać – tak jak zrobiły to już dziesiątki klientów!

Ile kosztuje sprzątanie biura w Bydgoszczy z Czystasprawa24.pl?

Koszt sprzątania firmy zależy zarówno od powierzchni, jak i od pory, w której usługa jest wykonywana. Bierzemy pod uwagę także lokalizację i powierzchnię biura – ale nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Wiemy, jak pracochłonne i trudne jest prowadzenie własnego biznesu, dlatego do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Ustalamy dogodną porę i częstotliwość wizyt ekipy sprzątającej – tak aby nie przeszkadzać Ci w wykonywaniu codziennych obowiązków.

Gdzie oferujemy nasze usługi?

Oddziały Czystasprawa24 pojawiają się w coraz większej ilości lokalizacji. Zawsze dbamy o najwyższą jakość usług, profesjonalnie wykonaną pracę, a nasi koordynatorzy w każdej lokalizacji są zawsze do Państwa dyspozycji.

Sprawdź, czy działamy w Twojej okolicy i umów się na sprzątanie lub wycenę na miejscu.

Zajmij się biznesem, a brudną robotę zostaw nam... Czysta sprawa!

Sprzątanie apartamentów i mieszkań na wynajem

Piękne wnętrza zasługują na czystość i ład. Profesjonalna ekipa sprzątająca zadba o każdy kąt. Pracując na najwyższej jakości sprzętach i środkach czystości dokładamy wszelkich starań, by Twoje mienie było bezpieczne, lśniące i czyste.
 • Gruntowne umycie podłóg
 • Wyczyszczenie wszystkich powierzchni z kurzu
 • Wyniesienie śmieci
 • Umycie luster i szklanych drzwi
 • Dokładne umycie stref sanitarnych
 • Sprzątnięcie i pochowanie naczyń
 • Polerowanie szklanych drzwi i luster.
Jeśli potrzebujesz usług dodatkowych – zgłoś to konsultantowi, a z pewnością przygotuje korzystną ofertę. Jedno jest pewne – sprzątanie apartamentów Bydgoszcz i okolice ma na wyciągnięcie ręki!

Usługi porządkowe w Bydgoszczy

Nawet najpiękniejsze mieszkanie, urządzone z niezwykłym wyczuciem, traci swój urok, kiedy jest zaniedbane. Warto zadbać o to, aby zarówno przed, jak i po wizycie gości, prezentowało się idealnie.
Często nie ma czasu na to, aby zadbać o własny dom, nie mówiąc już o gruntownym sprzątnięciu wynajętego apartamentu. Wybór usługi sprzątającej – jednorazowo w ramach nagłej potrzeby albo abonamentowo – to prosta droga do 100% satysfakcji Twojej i Twoich lokatorów.

CZYSTASPRAWA 24

Sprzątanie firm w Bydgoszczy

Napisz lub zadzwoń do Nas!
 Przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę. 

Szukasz prezentu dla bliskich?

Coraz bliżej święta i nie masz pomysłu na upominek?
Nie chcesz znowu kupić nietrafionego prezentu?

Koniec z tym! Zobacz jak łatwo kupić udany prezent!

Sprawdź karty podarunkowe od CzystaSprawa24!