Czystasprawa24.pl dla biznesu Olsztyn

CZYSTASPRAWA 24

Firma sprzątająca w Olsztynie!

Napisz lub zadzwoń do Nas!
 Przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę. 

Sprzątanie biur Olsztyn i okolice

Nasza firma dba o każdego klienta, dlatego specjalnie dla tych, którzy prowadzą mniejszy lub większy biznes w Olsztynie, oferujemy usługę sprzątającą biur i pomieszczeń pracowniczych. To najwygodniejsza opcja dla wszystkich zabieganych, którzy cenią sobie ład i porządek w miejscu pracy. Nie ma nic prostszego, niż zwrócić się do nas – Czystasprawa24.pl zadba o Twoją strefę pracy!

Na czym to polega?

Na zasadzie B2B można podpisać z nami umowę i cieszyć się stałą pomocą w utrzymywaniu harmonii w miejscu, w którym spędzamy co najmniej połowę swojego życia. Porządek w biurze o nie tylko dobra wizytówka – to także gwarancja komfortu i lepszej koncentracji.

Nasze ekipy sprzątające zadbają o:

 • Odkurzenie i umycie podłóg
 • Wytarcie kurzu ze wszystkich powierzchni
 • Umycie stref sanitarnych (łazienek, toalet)
 • Umycie naczyń oraz sprzątnięcie stołów i blatów w salach konferencyjnych
Wszystko to w szybkim tempie i pod okiem koordynatora – w czasie, w który najbardziej Ci odpowiada.

Jak sprzątamy?

Stosujemy detergenty bezpieczne dla różnych powierzchni, ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, jak cenne są elementy Twojego otoczenia.


Szybko i sprawnie staramy się zadbać o nawet najmniejszą powierzchnię w miejscu Twojej pracy, zachowując jednocześnie ostrożność podczas wykonywania czynności sprzątających, aby nie uszkodzić żadnego sprzętu ani dokumentów.


Możesz nam zaufać – tak jak zrobiły to już dziesiątki klientów!

Ile kosztuje sprzątanie biura z Czystasprawa24.pl?

Koszt sprzątania zależy zarówno od powierzchni, jak i od pory, w której usługa jest wykonywana. Bierzemy pod uwagę także lokalizację i powierzchnię biura – ale nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Wiemy, jak pracochłonne i trudne jest prowadzenie własnego biznesu, dlatego do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Ustalamy dogodną porę i częstotliwość wizyt ekipy sprzątającej – tak aby nie przeszkadzać Ci w wykonywaniu codziennych obowiązków.

Zajmij się biznesem, a brudną robotę zostaw nam... Czysta sprawa!

Sprzątanie apartamentów i mieszkań na wynajem

Piękne wnętrza zasługują na czystość i ład. Profesjonalna ekipa sprzątająca pod okiem naszej nieocenionej Ani zadba o każdy kąt. Pracując na najwyższej jakości sprzętach i środkach czystości dokładamy wszelkich starań, by Twoje mienie było bezpieczne, lśniące i czyste.

 • Gruntowne umycie podłóg
 • Wyczyszczenie wszystkich powierzchni z kurzu
 • Wyniesienie śmieci
 • Umycie luster i szklanych drzwi
 • Dokładne umycie stref sanitarnych
 • Sprzątnięcie i pochowanie naczyń
 • Polerowanie szklanych drzwi i luster.

Jeśli potrzebujesz usług dodatkowych – zgłoś to konsultantowi, a z pewnością przygotuje korzystną ofertę. Jedno jest pewne – sprzątanie apartamentów Olsztyn i okolice ma na wyciągnięcie ręki!

Piękny apartament to zadowoleni klienci

Jeśli jesteś właścicielem apartamentu na wynajem, doskonale wiesz, że zadowolenie klientów jest najważniejsze. Wiemy to również i my, dlatego podchodzimy indywidualnie do każdego klienta i zlecenia. 

Poza tym sprzątanie domu to inne zadanie, niż sprzątanie apartamentów – cena może się nieco różnić i pozytywnie zaskoczyć nawet największych sceptyków! W kwestii ustalenia częstotliwości sprzątania apartamentów oraz zamówienia usług dodatkowych zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego.

Posprzątamy szybko, sprawnie i dyskretnie, zachowując jakość usługi godną pięciogwiazdkowych hoteli. Dowiedz się już dzisiaj, jak łatwe jest dbanie o piękny apartament!

CZYSTASPRAWA 24

Firma sprzątająca w Olsztynie

Napisz lub zadzwoń do Nas!
 Przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę.