Usługi sprzątające dla biznesu Olsztyn

CZYSTASPRAWA 24

Firma sprzątająca w Olsztynie!

Napisz lub zadzwoń do Nas!
 Przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę. 

Anna Zyśk

Sprzątanie biur Olsztyn i okolice

Czystasprawa24.pl zadba o każdego klienta. Dla osób, które prowadzą mniejszy lub większy biznes w Olsztynie, oferujemy usługę sprzątania biura i pomieszczeń pracowniczych. Jest to najwygodniejsza opcja dla wszystkich zabieganych, dla których ważny jest ład i porządek w miejscu pracy. Wystarczy tylko zwrócić się do nas – Czystasprawa24.pl zadba o Twoją strefę pracy!

Na czym to polega?

Można podpisać z nami umowę na zasadzie B2B i cieszyć się stałą pomocą w utrzymywaniu harmonii w miejscu pracy. Porządek w miejscu pracy to nie tylko dobra wizytówka – to także gwarancja komfortu i lepszej koncentracji.

Nasze ekipy sprzątające zadbają o:

 • Odkurzenie i umycie podłóg
 • Wytarcie kurzu ze wszystkich powierzchni
 • Umycie stref sanitarnych (łazienek, toalet)
 • Umycie naczyń oraz sprzątnięcie stołów i blatów w salach konferencyjnych
To wszystko w szybkim tempie i pod okiem koordynatora – w wybranym przez Ciebie czasie.

Jak sprzątamy?

W naszej pracy korzystamy z detergentów bezpiecznych dla różnych powierzchni. Mamy świadomość jak cenne są elementy Twojego otoczenia. Szybko i sprawnie staramy się zapewnić sprzątanie biura, zachowując przy tym ostrożność, aby nie uszkodzić żadnego sprzętu ani dokumentów. Możesz nam zaufać – tak jak zrobiły to już dziesiątki klientów!

Ile kosztuje sprzątanie biura w Olsztynie z Czystasprawa24.pl?

Koszt sprzątania biura zależy od kilku czynników do których możemy zaliczyć powierzchnię, jak i porę wykonywania usługi. Uwzględniamy również lokalizację – ale nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Wiemy, jak ciężko prowadzić własny biznes, dlatego każdego klienta traktujemy indywidualnie. Sprzątanie biura wykonamy w dogodnej dla Ciebie porze aby nie przeszkadzać Ci w wykonywaniu codziennych obowiązków.

Gdzie oferujemy nasze usługi?

Oddziały Czystasprawa24 pojawiają się w coraz większej ilości lokalizacji. Zawsze dbamy o najwyższą jakość usług, profesjonalnie wykonaną pracę, a nasi koordynatorzy w każdej lokalizacji są zawsze do Państwa dyspozycji.

Sprawdź, czy działamy w Twojej okolicy i umów się na sprzątanie lub wycenę na miejscu.

Zajmij się biznesem, a brudną robotę zostaw nam... Czysta sprawa!

Sprzątanie apartamentów i mieszkań na wynajem

Twoje wnętrza zasługują na czystość. Nasza profesjonalna ekipa sprzątająca pod okiem Ani zadba o każdy kąt. Pracujemy na najwyższej jakości sprzętach i środkach czystości. Dokładamy starań by sprzątanie wnętrz zawsze spełniało Twoje oczekiwania.

 • Gruntowne umycie podłóg
 • Wyczyszczenie wszystkich powierzchni z kurzu
 • Wyniesienie śmieci
 • Umycie luster i szklanych drzwi
 • Dokładne umycie stref sanitarnych
 • Sprzątnięcie i pochowanie naczyń
 • Polerowanie szklanych drzwi i luster.

Potrzebujesz usług dodatkowych? Żaden problem. Wystarczy, że zgłosisz to konsultantowi, a on przygotuje korzystną ofertę. Dzięki naszym usługom sprzątanie apartamentów Olsztyn i okolice jest na wyciągnięcie ręki

Piękny apartament to zadowoleni klienci

Jeśli jesteś właścicielem apartamentu na wynajem, doskonale wiesz, że zadowolenie klientów jest najważniejsze. Wiemy to również i my, dlatego podchodzimy indywidualnie do każdego klienta i zlecenia. 

Poza tym sprzątanie domu to inne zadanie, niż sprzątanie apartamentów – cena może się nieco różnić i pozytywnie zaskoczyć nawet największych sceptyków! W kwestii ustalenia częstotliwości sprzątania apartamentów oraz zamówienia usług dodatkowych zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego.

Posprzątamy szybko, sprawnie i dyskretnie, zachowując jakość usługi godną pięciogwiazdkowych hoteli. Dowiedz się już dzisiaj, jak łatwe jest dbanie o piękny apartament!

CZYSTASPRAWA 24

Firma sprzątająca w Olsztynie

Napisz lub zadzwoń do Nas!
 Przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę. 

Szukasz prezentu dla bliskich?

Coraz bliżej święta i nie masz pomysłu na upominek?
Nie chcesz znowu kupić nietrafionego prezentu?

Koniec z tym! Zobacz jak łatwo kupić udany prezent!

Sprawdź karty podarunkowe od CzystaSprawa24!