Sprzątanie biur i firm Toruń

CZYSTASPRAWA 24

Firma sprzątająca w Toruniu

Napisz lub zadzwoń do Nas!
 Przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę. 

Koordynacja działań zespołu na najwyższym poziomie – Anna Żebrowska

Toruńską ekipą firmy Czystasprawa24 koordynuje Anna Żebrowska. Zawodowo wcześniej realizowała się jako planistka i zarządczyni zespołów. Uwielbia pracę z ludźmi i potrafi sprawnie kierować projektami. 

Współpraca z firmą Czystasprawa24 to dla niej możliwość rozwoju w ulubionych dziedzinach.  Satysfakcja klientów jest dla niej priorytetem i ogromną radością. 

Anna Żebrowska koordynatorka Czysta Sprawa 24 Toruń
sprzątanie biur Toruń

Sprzątanie biur Toruń i okolice

Czystasprawa24 dba o każdego klienta, dlatego specjalnie dla tych, którzy prowadzą mniejszą lub większą firmę w Toruniu, oferujemy usługę sprzątania biur i pomieszczeń pracowniczych. To najlepsza opcja dla wszystkich zabieganych, dla których ważny jest ład i porządek w miejscu pracy. Nie ma nic prostszego, niż zwrócić się do nas – Czystasprawa24 zadba o Twoją strefę pracy!

Na czym to polega?

Na zasadzie B2B możesz podpisać z nami umowę i powierzyć nam utrzymywanie porządku w miejscu pracy, w którym spędza się większą część dnia. Czyste biuro to nie tylko dobra wizytówka – to także gwarancja komfortu i lepszej koncentracji.

Co oferujemy w ramach usługi sprzątania w Toruniu?

Sprzątanie domów

Ofertę kierujemy do osób, które szukają sprzątania w domach, willach i apartamentach.

Sprzątanie mieszkań

Szybkie i sprawne sprzątanie mieszkań to nasza specjalność

Sprzątanie biur

Sprzątamy pow. biurowe, magazyny - cyklicznie oraz jednorazowo!

Mycie okien

Tylko mycie okien? Nie ma sprawy! Zadzwoń do nas, a my zajmiemy się resztą!

Sprzątanie Apartamentów

Specjalizujemy się w sprzątaniu apartamentów i pow. do wynajmu krótkoterminowego.

Sprzątanie po remontach

Chcesz posprzątać po remoncie? Nie ma problemu - jesteśmy na to przygotowani!

Zadzwoń lub napisz

Nasze ekipy sprzątające zadbają o:

Wszystko to w szybkim tempie i pod okiem koordynatora – w czasie, który najbardziej Ci odpowiada.

Biura już od 2 zł za m2

Jak sprzątamy biura i firmy?

Pracujemy w kilku zespołach, dlatego nie musisz się martwić o dostępność naszych usług. W swojej pracy używamy detergenty bezpieczne dla różnych powierzchni, ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne są elementy Twojego otoczenia. W szybki i sprawny sposób staramy się zadbać o nawet najmniejszą powierzchnię w miejscu Twojej pracy. Przy sprzątaniu biura zachowujemy ostrożność, aby nie uszkodzić żadnego sprzętu ani dokumentów. Możesz nam zaufać – tak jak zrobiły to już dziesiątki klientów
sprzątanie biur i firm w abonamencie

Ile kosztuje sprzątanie biura w Toruniu z Czystasprawa24.pl?

Koszt sprzątania biura zależy od powierzchni, jak i od pory, w której usługa jest wykonywana. Wpływ ma także lokalizacja i powierzchnia biura – ale nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Zdajemy sobie sprawę, jak pracochłonne i trudne jest prowadzenie własnej firmy, dlatego do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Ustalimy dogodną porę i częstotliwość wizyt ekipy sprzątającej – tak, aby nie przeszkadzać Ci w wykonywaniu codziennych obowiązków.

Zajmij się biznesem, a brudną robotę zostaw nam... Czysta sprawa!

Ania z Torunia i jej ekipa sprzątająca

Profesjonalne sprzątanie firm – Toruń i okolice

Pracujemy w kilku zespołach, dlatego nie musisz się martwić o dostępność naszych usług. W swojej pracy używamy detergentów bezpiecznych dla różnych powierzchni, ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne są elementy Twojego otoczenia. 

W szybki i sprawny sposób staramy się zadbać o nawet najmniejszą powierzchnię w miejscu Twojej pracy. Przy sprzątaniu biura zachowujemy ostrożność, aby nie uszkodzić żadnego sprzętu ani dokumentów. Możesz nam zaufać – tak jak zrobiły to już dziesiątki klientów.

Oferta sprzątania firm – Toruń

Sprzątanie firm w Toruniu to jedna z naszych specjalności w ofercie. Obsługujemy zarówno miasto jak i okoliczne miejscowości. Jesteśmy zmotoryzowani, nasza ekipa dociera na zamówione zlecenie terminowo i na czas.

Zajmujemy się sprzątaniem biur i biurowców w dogodnych godzinach, na przykład po pracy Twojego zespołu, dzięki czemu nie przeszkadzamy w wykonywaniu obowiązków.

Następnego dnia pracowników wita wysprzątane wnętrze:

Zamów nas na sprzątanie jednorazowe oraz w abonamencie. 

Poznaj ofertę sprzątania apartamentów i sprzątania mieszkań na wynajem – Toruń

Masz apartament? A może mieszkanie na wynajem w Toruniu? Wiadomo, że chcesz utrzymać je w czystości. Czystasprawa24 Ci w tym pomoże! 

Zadbamy o to, by każdy kąt został wysprzątany, by mieszkanie świetnie prezentowało się na przyjęcie gości oraz do sesji zdjęciowej na portal z ofertami najmu. 

Odkurzymy, umyjemy podłogi, wyczyścimy lustra i szklane fronty na błysk, doprowadzimy do higienicznej czystości strefy sanitarne. Umyjemy także okna – na życzenie. 

Piękne wnętrze zasługuje na czystość i ład. Nasza profesjonalna ekipa sprzątająca zadba o każdy kąt. Pracujemy na najwyższej jakości sprzętach i środkach czystości. W trakcie pracy dokładamy wszelkich starań, by Twoje wnętrze było bezpieczne, lśniące i czyste.

Do naszych zadań należą:

 

Jeśli potrzebujesz usług dodatkowych – zgłoś to konsultantowi, a z pewnością przygotuje korzystną ofertę. Jedno jest pewne – sprzątanie apartamentów Toruń i okolice masz na wyciągnięcie ręki!

 

Piękny apartament to zadowoleni klienci

Jeśli posiadasz apartament na wynajem, doskonale wiesz, że zadowolenie klientów jest najważniejsze. Wiemy to również i my, dlatego każde zlecenie traktujemy indywidualnie. 

Sprzątanie domu to całkiem inne zadanie, niż sprzątanie apartamentów, dlatego cena może się nieco różnić i pozytywnie zaskoczyć nawet największych sceptyków! W kwestii ustalenia częstotliwości sprzątania apartamentów oraz zamówienia usług dodatkowych zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego.

Sprzątamy szybko, sprawnie i dyskretnie, zachowując jakość usługi godną pięciogwiazdkowych hoteli. Dowiedz się już dzisiaj, jak łatwe jest dbanie o piękny apartament!

Przykładowy cennik usług sprzątania:

Prasowanie

Czyszczenie AGD

Mycie okien

sprzątanie przychodni w Toruniu

Sprzątanie przychodni – Toruń i okolice

Czystasprawa24 poleca się do sprzątania przychodni w Toruniu i okolicach. Jak w każdym przypadku, tak i w tym, pracujemy sprawnie, przyjeżdżając zaufaną ekipą na zamówione zlecenie. 

Czystość przestrzeni związanej z ochroną zdrowia jest dla nas priorytetem. Sprzątamy szybko, ale dokładnie. Korzystamy z profesjonalnej chemii, dzięki czemu powierzchnie są bezpieczne i higieniczne. 

Zakres usługi w przychodni możemy elastycznie omówić, aby spełnić Twoje oczekiwania. Jesteśmy dostępni w ramach sprzątania jednorazowego, dzięki czemu sprawdzisz jakość usługi, a także w ramach abonamentu – gdy już poznasz się na naszej pracy. 

CZYSTASPRAWA 24

Firma sprzątająca w Toruniu

Napisz lub zadzwoń do Nas!
 Przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę. 

Szukasz prezentu dla bliskich?

Nie masz pomysłu na upominek?
Nie chcesz znowu kupić nietrafionego prezentu?

Koniec z tym! Zobacz jak łatwo kupić udany prezent!

Sprawdź karty podarunkowe od CzystaSprawa24!