Opisy stanowisk

Dołącz do Czystej Sprawy24!

Miło nam przedstawić stanowiska na jakie rekrutujemy, zapoznaj się z ich opisami i sprawdź w jakich miastach mamy wolne wakaty.

Sprawdź nasze stanowiska

Specjalista ds. utrzymania czystości

Tu zaczynasz swoją karierę z CzystaSprawa24.pl, poznajesz nasze procedury i standardy.
Sprzątasz razem z zespołem domy i mieszkania oraz biura.
Realizujemy również zlecenia takie jak: sprzątania po remontach, czy przygotowanie mieszkań w stanie deweloperskim. Współpracujemy z właścicielami apartamentów na najem krótkoterminowy.
Pracujemy w zadaniowym systemie czasu pracy, elastycznie dopasowanym do naszych potrzeb i Twoich możliwości.
Chcesz sobie „dorobić” 2 dni w tygodniu? Nie ma problemu, grunt to stała dyspozycyjność. Chcesz pracować na pół etatu lub na cały? Każdy wariant jest możliwy!

Team Leader lub Koordynator zespołu sprzątającego

To praca wymagająca przygotowania i doświadczenia ze stanowiska specjalisty ds. utrzymania czystości, ale zdecydowanie rozbudowana o kontakt z klientem i zarządzanie zespołem. Osoby na tym stanowisku planują pracę, rozliczają ją oraz sprawdzają jakość. Lider wie wszystko o sprzątaniu i służy pomocą. Dodatkowo zajmuje się kwestiami biznesowymi jak wizja lokalna i wycena potencjalnego zlecenia lub rozliczenia kosztów i przychodów. Stajesz się Twarzą naszego zespołu odpowiedzialną za niego i za obsługiwany region.

Księgowa/Specjalista ds. HR

To oczywiste, że nie ma firmy bez działu księgowości (niezależnie, czy wewnętrznego, czy zewnętrznego). Wszystko musi się zgadzać :zarówno w spółkach z naszej grupy, jak i u naszych franczyzobiorców. Pracownicy tego działu muszą orientować się w zakresie rozliczeń podatkowych, z ZUS oraz w zakresie prawa pracy. Księgują koszty i analizują je, by monitorować nasz wynik finansowy. Poza rozliczeniami sprzedaży, magazynu, zakupów do zadań tego działu należy również realizacja umów i rozliczanie wynagrodzeń dla pracowników.

Specjalista ds. marketingu/ Ambasador marki/ Grafik/ Copywritter

Do działu marketingu podchodzimy z dużą uwagą, gdyż jego pracownicy muszą wykazać się wielką kreatywnością i potencjałem, nie bać się nowych mediów i ciekawie promować naszą branżę. Wspierają dział sprzedaży i zachęcają klientów oraz wspierają Franczyzobiorców. Pracujemy z takimi zagadnieniami i kanałami, jak Facebook Ads, Instagram, Google – SEO i SEM, Tik- Tok, You Tube. Realizujemy działania w sieci, jak i offline- więc tworzymy ulotki, plakaty, billboardy, foldery i „co dusza zapragnie”.

Uwaga! Przyjmujemy też na płatne staże, w ramach współpracy z uczelniami.

Przedstawiciel Handlowy

To stanowisko, które wspiera nasze zespoły w zakresie przyjmowania zleceń, negocjowania kontraktów, ofertowania. To od jego wyczucia rynku i umiejętności budowania przyjaznej relacji z klientem zależy ilość obsłużonych zleceń i ich rentowność. Osoba odpowiedzialna za sprzedaż jest również odpowiedzialna za jej rozliczenie.

Opiekun franczyzy

Nasza sieć franczyzowa rozwija się na terenie kraju, a franczyzobiorcy wymagają opieki: od procesu ustalenia regionu, przez przeszkolenie i wdrożenie w nasze standardy, po codzienne wsparcie i pomoc. Opiekun czuwa i wspiera go, gdy pojawiają się nowe wyzwania. Motywuje do działania i podpowiada nowe rozwiązania.

Franczyzobiorca

Jeśli nie szukasz pracy, a chcesz budować swój własny biznes w branży sprzątającej możesz zostać naszym Franczyzobiorcą lub Franczyzobiorczynią. Przystąp do naszej grupy i ciesz się pracą na własnych zasadach przy naszym wsparciu!

Szukasz prezentu dla bliskich?

Nie masz pomysłu na upominek?
Nie chcesz znowu kupić nietrafionego prezentu?

Koniec z tym! Zobacz jak łatwo kupić udany prezent!

Sprawdź karty podarunkowe od CzystaSprawa24!