Proces rekrutacyjny

Na czym polega rekrutacja w Czystasprawa24.pl?

Rekrutacja jest prosta i szybka. Wystarczy, że zgłosisz się do nas i porozmawiamy. Jeśli poczujemy, że będziemy w stanie razem tworzyć fajny zespół, to staniesz się jego częścią.

Krok 1: Aplikuj do nas

Możesz to zrobić przez:

Krok 2: Rozmowa telefoniczna lub na Teams

W zależności od stanowiska kontaktujemy się z Tobą, by porozmawiać o tym, na czym polega praca u nas oraz o Twoim doświadczeniu.

Krok 3: Spotkanie – badanie umiejętności

Po rozmowie, czas na spotkanie i sprawdzenie Twoich umiejętności na miejscu. Jest to etap rekrutacji, w którym sprawdzamy ,jak poradzisz sobie z danym zagadnieniem i jak wykorzystasz swoje doświadczenie i umiejętności.

Ty z kolei masz okazję poznać bezpośredniego przełożonego/przełożoną i też możesz ocenić, czy widzisz się w jego zespole.

Krok 4: Nawiązanie współpracy i Onboarding

Kiedy już powiemy sobie „tak” wysyłamy Cię na badania wstępne do pracy, podpisujemy umowę i szkolimy w zakresie BHP i zakresu obowiązków- takie wdrożenie trwa od tygodnia do kilku tygodni w zależności od stanowiska.

Nowymi osobami zajmują się koordynatorzy lub starsi specjaliści. Na wszelkie pytania odpowie Ci także nasz PRZEWODNIK DLA PRACOWNIKA, w którym znajdziesz informacje dotyczące zatrudnienia i obowiązujących zasad w firmie oraz instrukcje dotyczące wykonywanych obowiązków.

Krok 5: Rozwijasz się z nami

Naszym największym marzeniem jest stała współpraca z naszym personelem, powtarzalna doskonała jakość i możliwość zapewnienia Ci rozwoju w ramach naszej organizacji.

Nasz personel szkoli się, podnosi kwalifikacje i ciągle rozwija, czego Tobie też życzymy.

Szukasz prezentu dla bliskich?

Nie masz pomysłu na upominek?
Nie chcesz znowu kupić nietrafionego prezentu?

Koniec z tym! Zobacz jak łatwo kupić udany prezent!

Sprawdź karty podarunkowe od CzystaSprawa24!