Programy rozwojowe

Programy rozwojowe w Czysta Sprawa

Praca u nas daje satysfakcję! W jaki sposób?
Zmieniamy otaczający nas świat: dajemy klientom radość z porządku i przy tym dbamy o nasz personel.
Nasi pracownicy tworzą zespół i nie są to tylko puste słowa. Podczas zleceń panuje przemiła atmosfera, bo nasze zespoły zbudowane są z osób, które po prostu się lubią.

Naszym priorytetem jest wysoka jakość usług i obsługi klienta, za którą nagradzamy pracowników.
Czystasprawa24.pl opiera się na leanowych standardach pracy, sprawnym zarządzaniu oraz na elastyczności. Są to umiejętności, które warto nabyć i stosować w życiu.
Możesz u nas nauczyć się procesów pracy.
Możesz obserwować liderów i stać się liderem/liderką.
Możesz przy zdobytym doświadczeniu zostać audytorem lub franczyzobiorcą.
W zależności od stanowiska naszym pracownikom oferujemy szkolenia od podstaw, benefity oraz elastyczny czas pracy staramy się zadbać o rozwój, ale również satysfakcję z wykonywanej pracy.

W zależności od umiejętności, zdobytego u nas doświadczenia i umiejętności pracy w zespole możesz u nas budować swoją karierę na stanowisku:

Dla osób wyróżniających się dokładnością i dobrą komunikacją mamy możliwość rozwoju, dzięki funkcji kontrolera jakości lub lidera zespołu i odpowiednim dodatkom za te funkcje.

Dla osób, które mają prawo jazdy i są czynnymi, i dobrymi kierowcami mamy do dyspozycji auto służbowe oraz dodatek funkcyjny dla kierowcy.
Osoby, które są zaangażowane również biznesowo- dbają o dobry wizerunek firmy, o rozliczenia, aspekt podnoszenia sprzedaży i oferowania naszych usług w nowych miejscach mogą rozwijać się jako Koordynatorzy nowych lokalizacji lub Franczyzobiorcy.
Oczywiście prowadzenie działalności w skali ogólnopolskiej wymaga od nas rozwoju działów administracyjnych, jak księgowość, sprzedaż, marketing. Nic nie stoi na przeszkodzie, by zacząć przygodę z nami np. na studiach, a następnie rozwijać się dalej w zawodzie. Doceniamy zaangażowanie, wrodzone talenty i predyspozycje naszych pracowników- pokaż nam swój potencjał, a my znajdziemy pole, na którym będziesz mógł/mogła się realizować.

Szukasz prezentu dla bliskich?

Nie masz pomysłu na upominek?
Nie chcesz znowu kupić nietrafionego prezentu?

Koniec z tym! Zobacz jak łatwo kupić udany prezent!

Sprawdź karty podarunkowe od CzystaSprawa24!