O nas

Czysta Sprawa powstała po to, aby pomóc Ci uporządkować przestrzeń w domu i w pracy.

Trudna praca do późna, wieczna gonitwa, brak czasu dla ukochanych córek. Dokonywanie wyboru między wywiązywaniem się z codziennych obowiązków a zabawą z dziećmi – bo przecież doba ma tylko 24 godziny, a bycie samotnym rodzicem nie należy do najłatwiejszych.

Kiedy frustracja z powodu nadmiaru obowiązków wzrastała, w mojej głowie rodziła się myśl, aby maksymalnie wydłużyć dobę i mieć wreszcie czas – dla siebie, dla rodziny, dla przyjaciół. Tempo życia w dzisiejszych czasach jest szybkie, a obowiązków wciąż przybywało. Między pracą, zakupami a odebraniem dzieci ze szkoły trzeba jeszcze wykonać kilka telefonów, załatwić sprawy w urzędzie i zjeść ciepły posiłek – najlepiej jednocześnie malując paznokcie.  A dom? Samo się nie zrobi!

Obserwując amerykańskie rodziny, mieszkające w idealnych, czystych domach, zadawałam sobie pytanie – jak to możliwe, że pracująca matka ma czas na bycie perfekcyjną gospodynią? Jak to możliwe, że ma idealny manicure, fryzurę i makijaż, na półkach nie widać ani grama kurzu a okna są czyste i przejrzyste? Wszystko stało się jasne – Ona nie boi poprosić o pomoc. Wykwalifikowana ekipa sprzątająca raz w tygodniu przychodzi, aby zaprowadzić w domu perfekcyjny ład i porządek. W tym czasie Ona ma czas na to, co najważniejsze – spędza czas z Najbliższymi albo po prostu odpoczywa, dbając o siebie tak, jak na to zasługuje. Stąd zrodziła się idea firmy Czystasprawa24.pl, pomocy, dzięki której czas tracony na wyczerpujące porządki możesz przeznaczyć na to, czego najbardziej potrzebujesz.

Wiemy, że Czysta Sprawa to nie tylko pomoc w codziennych obowiązkach …
To ofiarowanie Ci cennych chwil, w których możesz dostrzec wszystko, co naprawdę ważne. Idea Czystej Sprawy jest prosta: chcemy ofiarować Ci czas – dla siebie, dla rodziny, dla przyjaciół. Wszystko, co musisz zrobić, to zapoznać się z ofertą i wybrać usługi sprzątające o najwyższym standardzie – resztą zajmiemy się my!

Szukasz prezentu dla bliskich?

Coraz bliżej święta i nie masz pomysłu na upominek?
Nie chcesz znowu kupić nietrafionego prezentu?

Koniec z tym! Zobacz jak łatwo kupić udany prezent!

Sprawdź karty podarunkowe od CzystaSprawa24!