Sprzątanie apartamentów

Sprzątanie apartamentów i mieszkań na wynajem.

Piękne wnętrza zasługują na czystość i ład. Profesjonalna ekipa sprzątająca zadba o każdy kąt. Pracując na najwyższej jakości sprzętach i środkach czystości dokładamy wszelkich starań, by Twoje mienie było bezpieczne, lśniące i czyste.

Zajmij się biznesem, a brudną robotę zostaw nam!

  • Gruntowne umycie podłóg
  • Wyczyszczenie wszystkich powierzchni z kurzu
  • Wyniesienie śmieci
  • Umycie luster i szklanych drzwi
  • Dokładne umycie stref sanitarnych.
  • Sprzątnięcie i pochowanie naczyń;
  • Polerowanie szklanych drzwi i luster.

Jeśli potrzebujesz usług dodatkowych – zgłoś to konsultantowi, a z pewnością przygotuje korzystną ofertę. Jedno jest pewne – sprzątanie apartamentów Bydgoszcz i okolice ma na wyciągnięcie ręki!

Sprzątanie apartamentów przed i po lokatorach

Nawet najpiękniejsze mieszkanie, urządzone z niezwykłym wyczuciem, traci swój urok, kiedy jest zaniedbane. Warto zadbać o to, aby zarówno przed, jak i po wizycie gości, prezentowało się idealnie.

Często nie ma czasu na to, aby zadbać o własny dom, nie mówiąc już o gruntownym sprzątnięciu wynajętego apartamentu. Wybór usługi sprzątającej – jednorazowo w ramach nagłej potrzeby albo abonamentowo – to prosta droga do 100% satysfakcji Twojej i Twoich lokatorów.

Ty odpocznij, a my zajmiemy się resztą... Czysta Sprawa!

Piękny apartament to zadowoleni klienci

 

Jeśli jesteś właścicielem apartamentu na wynajem, doskonale wiesz, że zadowolenie klientów jest najważniejsze. Wiemy to również i my, dlatego podchodzimy indywidualnie do każdego klienta i zlecenia.

Poza tym sprzątanie domu to inne zadanie, niż sprzątanie apartamentów – cena może się nieco różnić i pozytywnie zaskoczyć nawet największych sceptyków! W kwestii ustalenia częstotliwości sprzątania apartamentów oraz zamówienia usług dodatkowych zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego.

Posprzątamy szybko, sprawnie i dyskretnie, zachowując jakość usługi godną pięciogwiazdkowych hoteli. Dowiedz się już dzisiaj, jak łatwe jest dbanie o piękny apartament!