Sprzątanie apartamentów

Kompleksowe sprzątanie apartamentów i mieszkań na wynajem

Piękne wnętrza zasługują na czystość i porządek. Profesjonalna ekipa sprzątająca zadba o każdy kąt. Pracując na najwyższej jakości sprzętach i środkach czystości dokładamy wszelkich starań, by Twoje mienie było bezpieczne, lśniące i czyste.

Dlaczego warto powierzyć sprzątanie apartamentów i mieszkań na wynajem?

Nasi doświadczeni specjaliści posiadają szereg wysokiej jakości środków i narzędzi, które pozwalają na sprzątanie apartamentów i mieszkań. Warto pozostawić takie zadanie firmie, która zajmie się tym sprawnie i kompleksowo. 

Wykwalifikowani pracownicy czystasprawa24.pl działają w miastach takich jak: Bydgoszcz, Toruń, Olsztyn, Katowice, Wrocław i Kielce.

ZAJMIJ SIĘ BIZNESEM, A BRUDNĄ ROBOTĘ ZOSTAW NAM!

Usługa sprzątania apartamentów na wynajem obejmuje: 

– gruntowne umycie podłóg, 

– wyczyszczenie wszystkich powierzchni z kurzu, 

– wyniesienie śmieci, 

– umycie luster i szklanych drzwi, 

– dokładne umycie stref sanitarnych. 

– sprzątnięcie i pochowanie naczyń, 

– polerowanie szklanych drzwi i luster. 

Projekt bez tytułu (1)

Jeśli potrzebujesz usług dodatkowych – zgłoś to konsultantowi, a on z pewnością przygotuje korzystną ofertę. Jedno jest pewne – profesjonalne sprzątanie apartamentów na błysk to rozwiązanie, które pomoże Ci zaoszczędzić czas i skupić się na tym, co najważniejsze.

Sprzątanie apartamentów przed i po lokatorach

Nawet najpiękniejsze mieszkanie, urządzone z niezwykłym wyczuciem, traci swój urok, kiedy jest zaniedbane. Warto zadbać o to, aby zarówno przed, jak i po wizycie gości, prezentowało się idealnie. 

Często nie ma czasu na to, aby zadbać o własny dom, nie mówiąc już o gruntownym sprzątnięciu wynajętego apartamentu czy mieszkania. Wybór usługi sprzątającej – jednorazowo w ramach nagłej potrzeby albo abonamentowo – to prosta droga do 100% satysfakcji Twojej i Twoich lokatorów. 

Ty odpocznij, a my zajmiemy się resztą... Czysta Sprawa!

Piękny apartament to zadowoleni klienci

 

Jeśli jesteś właścicielem apartamentu na wynajem, doskonale wiesz, że zadowolenie klientów jest najważniejsze. Wiemy to również i my, dlatego podchodzimy indywidualnie do każdego klienta i zlecenia.

Poza tym sprzątanie domu to inne zadanie, niż sprzątanie apartamentów – cena może się nieco różnić i pozytywnie zaskoczyć nawet największych sceptyków! W kwestii ustalenia częstotliwości sprzątania apartamentów oraz zamówienia usług dodatkowych zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego.

Posprzątamy szybko, sprawnie i dyskretnie, zachowując jakość usługi godną pięciogwiazdkowych hoteli. Dowiedz się już dzisiaj, jak łatwe jest dbanie o piękny apartament!

abonament na sprzątanie dla ciebie

Szukasz prezentu dla bliskich?

Nie masz pomysłu na upominek?
Nie chcesz znowu kupić nietrafionego prezentu?

Koniec z tym! Zobacz jak łatwo kupić udany prezent!

Sprawdź karty podarunkowe od CzystaSprawa24!