Sprzątanie mieszkań i domów Bydgoszcz

CZYSTASPRAWA 24

Serwis sprzątający Bydgoszcz

Napisz lub zadzwoń do Nas!
 Przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę. 

Eliza

Eliza Kuryłowicz to Koordynator naszego zespołu działający na terenie Bydgoszczy i okolic.
Jest również Instruktorem dla Franczyzobiorców (uczy standardów sprzątania, użycia profesjonalnej chemii oraz doskonałej obsługi).
Ekspertka od zadań specjalnych.

W ofercie zespołu Elizy na terenie Bydgoszczy i okolic jest dbałość o czystość domów i mieszkań naszych klientów. Zarówno w ramach stałych abonamentów, jak i w razie potrzeby raz na jakiś czas.

Co oferujemy w ramach usługi sprzątania w Bydgoszczy?

Sprzątanie domów

Ofertę kierujemy do osób, które szukają sprzątania w domach, willach i apartamentach.

Sprzątanie mieszkań

Szybkie i sprawne sprzątanie mieszkań to nasza specjalność

Sprzątanie biur

Sprzątamy pow. biurowe, magazyny - cyklicznie oraz jednorazowo!

Mycie okien

Tylko mycie okien? Nie ma sprawy! Zadzwoń do nas, a my zajmiemy się resztą!

Sprzątanie Apartamentów

Specjalizujemy się w sprzątaniu apartamentów i pow. do wynajmu krótkoterminowego.

Sprzątanie po remontach

Chcesz posprzątać po remoncie? Nie ma problemu - jesteśmy na to przygotowani!

Sprzątanie — cennik

Wykonanie naszych usług różni się względem specyficznych wymagań i warunków każdego klienta — dlatego też cena ustalana jest indywidualnie. Oferta Ci się podoba, ale czegoś w niej brakuje? Skontaktuj się z nami! Daj nam znać, czego potrzebujesz, a my postaramy się sprostać każdemu zadaniu. Zadzwoń lub wyślij nam maila, aby poznać cenę usługi dla Ciebie.

Przykładowy cennik usług:

Prasowanie

Czyszczenie AGD

Mycie okien

Sprzątanie mieszkań i domów w Bydgoszczy z Czystasprawa24.pl

Czystasprawa24.pl świadczy usługi sprzątające dla Twojego domu w takim zakresie, w jakim tego potrzebujesz.
Wystarczy wybrać abonament i cieszyć się porządkiem i czystością bez wysiłku. Wykwalifikowana ekipa sprzątająca, korzystając z najwyższej jakości sprzętu i środków czyszczących zapanuje nad chaosem szybko i sprawnie, podczas gdy Ty będziesz mógł poświęcić czas dla bliskich albo dla siebie.

Nowoczesny sposób dbania o dom połączone z tradycyjnym ciepłem i sumiennością – taka właśnie jest Czystasprawa24.pl!

Oferujemy

Jak to działa?

To proste – zawsze, kiedy potrzebujesz sprzątania domu przybywa ekipa, składająca się z dwóch lub trzech osób i koordynatora- Elizy lub jej zastępcy i z dbałością o najmniejszy detal sprząta każdy kąt. Dzięki temu nie musisz się martwić bezpieczeństwem i zbyt długim czasem wykonywania usługi sprzątania mieszkania – koordynator dopilnuje za Ciebie, aby dom lśnił czystością i każdy element wyposażenia był w 100% bezpieczny.

Czystasprawa24.pl to również usługi sprzątania po remontach na terenie Bydgoszcz i okolice

Remonty – większe lub mniejsze – pozwalają na całkowitą metamorfozę mieszkania. Zazwyczaj jednak wiążą się z bałaganem i nieporządkiem, co zdecydowanie odbiera radość ze zmiany. Kiedy już tylko krok dzieli Cię od pełni szczęścia spowodowanego odnowieniem wnętrza Twojego domu czy biura – skontaktuj się z Czystasprawa24.pl – sprzątanie po remontach to nasza (kolejna) specjalność!

Sprzątanie po remontach – Czystasprawa24.pl

Remonty nie są przyjemne – doskonale o tym wiemy. Dlatego warto mieć na uwadze każdy szczegół, by szybko i bezstresowo móc z powrotem cieszyć się wnętrzem swojego domu, biura czy apartamentu.

Bez względu na to, jak duży remont planujesz w mieszkaniu, biurze czy apartamencie, zadbaj także o to, aby natychmiast po jego przeprowadzeniu móc cieszyć się czystością i ładem. Zapomnij o kurzu, zaciekach na podłodze i zalegających w kątach kartonach – z nami szybko pozbędziesz się problemu!

Wystarczy, że zadzwonisz, a my posprzątamy po remoncie szybko, sprawnie i perfekcyjnie.

Dlaczego warto zamówić sprzątanie po remoncie?

Odpowiedź jest prosta – po to, żebyś nie musiał robić tego samodzielnie i mógł cieszyć się nowym wnętrzem na 100%.
Oferujemy:

  • dokładne umycie okien i ram okiennych,
  • oczyszczenie powierzchni z pozostałości farby, kleju itp.,
  • całkowite zlikwidowanie pyłu po remoncie,
  • umycie podłóg i mebli,
  • odkurzenie wszystkich powierzchni.

To nie wszystko – jeśli pojawią się dodatkowe potrzeby, koniecznie daj znać – nasza firma sprzątająca po remoncie poradzi sobie z każdym zadaniem!

Ile kosztuje sprzątanie po remoncie z Czystasprawa24.pl?

Usługi sprzątające po remoncie są dopasowywane do potrzeb każdego klienta. Z uwagi na to, że każdy remont wygląda inaczej i wymaga innego działania, staramy się dostosować szczegółową ofertę indywidualnie – by każdy klient był zadowolony. Wystarczy napisać lub zadzwonić – a my zajmiemy się resztą.

Ty odpocznij, a my zajmiemy się resztą... Czysta Sprawa!

Dezynfekcja mieszkań i domów z Czystasprawa24.pl

Trzeba pamiętać jak ważna jest dbałość o higienę, szczególnie w obliczu ryzyka epidemiologicznego. Czysta Sprawa 24 posiada profesjonalny personel i środki, które służą bezpieczeństwu klientów, jak i personelu.
W ramach naszych usług stosujemy środki dedykowane do branż wysokiego ryzyka takich jak medyczna, czy produkcja spożywcza, które doskonale nadają się do domów i biur. Detergenty których używamy mają właściwości:

  • wirusobójcze,
  • bakteriobójcze,
  • grzybobójcze,
  • sporobójcze.

Nasze specjalistki od czystości zawsze wykonują usługę dezynfekcji podczas sprzątania, a dodatkowo z uwagi na ostatnie zdarzenia z koronawirusem zaostrzyliśmy środki ostrożności.
Nasze usługi sprzątania wykonywane są zawsze w rękawiczkach i maseczkach ochronnych, z zachowaniem bezpiecznej odległości.
Personel jest regularnie monitorowany pod kątem stanu zdrowia, a przed wykonaniem usługi zawsze przeprowadzamy wywiad z klientem w celu analizy podwyższonego ryzyka.
Pamiętaj! Bezpieczeństwo Twojego bezpośredniego otoczenia jest bardzo ważne, szczególnie teraz w dobie wzmożonego przebywania w domu lub w biurze. Bardzo ważne jest zatem by owo otoczenie było czyste, zdezynfekowane i zabezpieczone. Powierz to naszym specjalistom, bez obaw.

Lampy UV-C jako dodatkowa metoda dezynfekcji

Podczas kontaktu zapytaj nasz zespół o urządzenia do stałej dezynfekcji powietrza i powierzchni oparte na technologii UV-C. Czystasprawa24.pl jest dystrybutorem renomowanych urządzeń specjalistycznych z platformy Spacepure. Pomożemy Ci dobrać odpowiednie urządzenia do twojego domu.

CZYSTASPRAWA 24

Firma sprzątająca w Bydgoszczy

Napisz lub zadzwoń do Nas!
 Przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę. 

Szukasz prezentu dla bliskich?

Nie masz pomysłu na upominek?
Nie chcesz znowu kupić nietrafionego prezentu?

Koniec z tym! Zobacz jak łatwo kupić udany prezent!

Sprawdź karty podarunkowe od CzystaSprawa24!