Sprzątanie mieszkań i domów Toruń

CZYSTASPRAWA 24

Firma sprzątająca Toruń

Napisz lub zadzwoń do Nas!
 Przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę. 

Eliza

Eliza Kuryłowicz opiekuje się również regionem: Toruń i okolice. Jako nasz Instruktor i Koordynator dba o najwyższy standard opieki nad Twoim domem lub mieszkaniem.

Niejednokrotnie zgłaszaliście nam, że już nie macie siły na sprzątanie mieszkania i że potrzebujecie profesjonalnego wsparcia w grodzie Kopernika. Eliza, razem z drugim zespołem jest w pełnej gotowości by pomóc Wam zadbać o Wasze domy, mieszkania, by dopieścić każdy kąt, byście poczuli szczyptę luksusu na co dzień.

Co oferujemy w ramach usługi sprzątania w Toruniu?

Sprzątanie domów

Ofertę kierujemy do osób, które szukają sprzątania w domach, willach i apartamentach.

Sprzątanie mieszkań

Szybkie i sprawne sprzątanie mieszkań to nasza specjalność

Sprzątanie biur

Sprzątamy pow. biurowe, magazyny - cyklicznie oraz jednorazowo!

Mycie okien

Tylko mycie okien? Nie ma sprawy! Zadzwoń do nas, a my zajmiemy się resztą!

Sprzątanie Apartamentów

Specjalizujemy się w sprzątaniu apartamentów i pow. do wynajmu krótkoterminowego.

Sprzątanie po remontach

Chcesz posprzątać po remoncie? Nie ma problemu - jesteśmy na to przygotowani!

Sprzątanie — cennik

Wykonanie naszych usług różni się względem specyficznych wymagań i warunków każdego klienta — dlatego też cena ustalana jest indywidualnie. Oferta Ci się podoba, ale czegoś w niej brakuje? Skontaktuj się z nami! Daj nam znać, czego potrzebujesz, a my postaramy się sprostać każdemu zadaniu. Zadzwoń lub wyślij nam maila, aby poznać cenę usługi dla Ciebie.

Przykładowy cennik usług:

Prasowanie

 • koszule (50 zł / godzina);
 • pozostałe elementy garderoby (50 zł / godzina);
 • bielizna, rajstopy – gratis.

Czyszczenie AGD

 • mycie piekarnika i okapu kuchenki od 100zł do 180zł
 • mycie lodówki od 50zł do 80 zł

Mycie okien

 • 20-40 zł za okno małe;
 • 50 zł za okno standardowe;
 • 60 zł za okno balkonowe.

Czystasprawa24.pl to sprzątanie domów i mieszkań na terenie Torunia i okolic

Zadzwoń do nas i powiedz jakiej usługi potrzebujesz? Czy jest to sprzątanie domu, mycie okien, pranie tapczanu, czy też sprzątanie po remoncie. Wycenimy to szybko i zarezerwujemy dla Ciebie termin, wg Twoich potrzeb.
 • wyczyszczenie wszystkich powierzchni z kurzu,
 • umycie luster i szklanych drzwi,
 • dokładne umycie stref sanitarnych
 • sprzątnięcie i pochowanie naczyń, doczyszczenie kuchni,
 • polerowanie szklanych drzwi i luster,
 • gruntowne odkurzenie i umycie podłóg,
 • wyniesienie śmieci.

Jak to działa?

Zawsze jak potrzebujesz sprzątania domu to przybywa ekipa w skład, której wchodzą dwie lub trzy osoby i koordynator- Eliza lub jej zastępca. Ekipa sprzątająca z dbałością o najmniejszy detal sprząta każdy kąt. Nie musisz się martwić bezpieczeństwem i długim czasem wykonywania usługi – Nasz koordynator jest odpowiedzialny, za to aby dom lśnił czystością i każdy element wyposażenia był w 100% bezpieczny.

Czystasprawa24.pl to również usługi sprzątania po remontach Toruń i okolice

Każdy remont to okazja na przeprowadzenie metamorfozy mieszkania. Skutkiem ubocznym remontu jest bałagan i nieporządek, który zdecydowanie odbiera radość ze zmiany. Kiedy już tylko krok dzieli Cię od satysfakcji spowodowanej odnowieniem wnętrza Twojego domu czy biura – skontaktuj się z Czystasprawa24.pl – sprzątanie po remontach to nasza (kolejna) specjalność!

Sprzątanie po remontach – Czystasprawa24.pl

Remont nie jest przyjemny – dobrze o tym wiemy. Warto mieć na uwadze każdy szczegół, by szybko i bezstresowo móc z powrotem cieszyć się wnętrzem swojego domu, biura czy apartamentu. Bez względu na to, jak duży remont przewidujesz w mieszkaniu, biurze czy apartamencie, to zadbaj aby natychmiast po jego przeprowadzeniu móc cieszyć się czystością i ładem. Profesjonalne sprzątanie po remoncie to brak kurzu, zacieków na podłodze czy zalegających w kątach kartonów – z nami szybko pozbędziesz się problemu! Zadzwoń, a my posprzątamy po remoncie szybko, sprawnie i perfekcyjnie.

Dlaczego warto zamówić sprzątanie po remoncie?

No to pytanie jest tylko jedna dobra odpowiedź – żebyś nie musiał tego robić samemu i mógł cieszyć się nowym wnętrzem. Oferujemy:
 • dokładne umycie okien i ram okiennych,
 • oczyszczenie powierzchni z pozostałości farby, kleju itp.,
 • całkowite zlikwidowanie pyłu po remoncie,
 • umycie podłóg i mebli,
 • odkurzenie wszystkich powierzchni.
Jeśli pojawią się dodatkowe potrzeby, to bezzwłocznie daj nam znać – nasza firma sprzątająca po remoncie poradzi sobie z każdym zadaniem!

Ile kosztuje sprzątanie po remoncie z Czystasprawa24.pl?

Usługi sprzątające po remoncie są w pełni sprofilowane pod klienta. Spowodowane jest to tym, że każdy remont wygląda inaczej i wymaga innego planu działania. Dlatego staramy się dopasować szczegółową ofertę indywidualnie – by każdy klient był zadowolony. Wystarczy napisać lub zadzwonić – a my zajmiemy się resztą.

Gdzie oferujemy nasze usługi?

Oddziały Czystasprawa24 pojawiają się w coraz większej ilości lokalizacji. Zawsze dbamy o najwyższą jakość usług, profesjonalnie wykonaną pracę, a nasi koordynatorzy w każdej lokalizacji są zawsze do Państwa dyspozycji.

Sprawdź, czy działamy w Twojej okolicy i umów się na sprzątanie lub wycenę na miejscu.

Ty odpocznij, a my zajmiemy się resztą... Czysta Sprawa!

Dezynfekcja mieszkań i domów z Czystasprawa24.pl

Bardzo ważna jest dbałość o higienę, szczególnie w obliczu ryzyka epidemiologicznego. Czysta Sprawa 24 to profesjonalny personel i środki, które służą zarówno bezpieczeństwu klientów, jak i personelu.
W ramach naszej usługi stosujemy środki dedykowane do branż wysokiego ryzyka, jak medyczna, czy produkcja spożywcza, które doskonale nadają się do domów i biur. Nasze detergenty mają właściwości:

 • wirusobójcze,
 • bakteriobójcze,
 • grzybobójcze,
 • sporobójcze.

Nasze specjalistki od czystości wykonują usługę dezynfekcji podczas każdego sprzątania, a dodatkowo zaostrzyliśmy środki ostrożności podczas ostatnich zdarzeń związanych z koronawirusem.
Usługi wykonywane są zawsze w rękawiczkach i maseczkach ochronnych, z zachowaniem bezpiecznej odległości.
Nasz personel jest regularnie monitorowany pod kątem stanu zdrowia, a przed wykonaniem usługi przeprowadzamy wywiad z klientem w celu analizy podwyższonego ryzyka.
Pamiętaj! Bezpieczeństwo Twojego bezpośredniego otoczenia jest bardzo ważne, szczególnie w dobie wzmożonego przebywania w domu lub w biurze. Kluczowe jest zatem by owo otoczenie było czyste, zdezynfekowane i zabezpieczone. Powierz to naszym specjalistom, bez obaw.

Lampy UV-C jako dodatkowa metoda dezynfekcji

Zapytaj również nasz zespół o urządzenia do stałej dezynfekcji powietrza i powierzchni oparte na technologii UV-C. Czystasprawa24.pl jest dystrybutorem renomowanych urządzeń specjalistycznych z platformy Spacepure.
Pomożemy Ci dobrać odpowiednie urządzenia do twojego domu.

CZYSTASPRAWA 24

Firma sprzątająca w Toruniu

Napisz lub zadzwoń do Nas!
 Przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę. 

Szukasz prezentu dla bliskich?

Nie masz pomysłu na upominek?
Nie chcesz znowu kupić nietrafionego prezentu?

Koniec z tym! Zobacz jak łatwo kupić udany prezent!

Sprawdź karty podarunkowe od CzystaSprawa24!