Sprzątanie mieszkań i domów Toruń

CZYSTASPRAWA 24

Sprzątanie mieszkań i domów Toruń

Napisz lub zadzwoń do Nas!
 Przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę. 

Eliza Kuryłowicz opiekuje się również regionem: Toruń i okolice. Jako nasz Instruktor i Koordynator dba o najwyższy standard opieki nad Twoim domem lub mieszkaniem.

Niejednokrotnie zgłaszaliście nam, że już nie macie siły na sprzątanie i że potrzebujecie profesjonalnego wsparcia w grodzie Kopernika. Eliza, razem z drugim zespołem jest w pełnej gotowości by pomóc Wam zadbać o Wasze domy, mieszkania, by dopieścić każdy kąt, byście poczuli szczyptę luksusu na co dzień.

Czystasprawa24.pl to sprzątanie domów i mieszkań na terenie Torunia i okolic

Zadzwoń do nas i powiedz jakiej usługi potrzebujesz? Czy jest to sprzątanie domu, mycie okien, pranie tapczanu, czy też sprzątanie po remoncie. Wycenimy to szybko i zarezerwujemy dla Ciebie termin, wg Twoich potrzeb.

Jak to działa?

To proste – zawsze, kiedy potrzebujesz, do domu przybywa ekipa, składająca się z dwóch lub trzech osób i koordynatora- Elizy lub jej zastępcy i z dbałością o najmniejszy detal sprząta każdy kąt. Dzięki temu nie musisz się martwić bezpieczeństwem i zbyt długim czasem wykonywania usługi – koordynator dopilnuje za Ciebie, aby dom lśnił czystością i każdy element wyposażenia był w 100% bezpieczny.

Czystasprawa24.pl to również usługi sprzątania po remontach na terenie Toruń i okolice

Remonty – większe lub mniejsze – pozwalają na całkowitą metamorfozę mieszkania. Zazwyczaj jednak wiążą się z bałaganem i nieporządkiem, co zdecydowanie odbiera radość ze zmiany. Kiedy już tylko krok dzieli Cię od pełni szczęścia spowodowanego odnowieniem wnętrza Twojego domu czy biura – skontaktuj się z Czystasprawa24.pl – sprzątanie po remontach to nasza (kolejna) specjalność!

Sprzątanie po remontach – Czystasprawa24.pl

Remonty nie są przyjemne – doskonale o tym wiemy. Dlatego warto mieć na uwadze każdy szczegół, by szybko i bezstresowo móc z powrotem cieszyć się wnętrzem swojego domu, biura czy apartamentu.

Bez względu na to, jak duży remont planujesz w mieszkaniu, biurze czy apartamencie, zadbaj także o to, aby natychmiast po jego przeprowadzeniu móc cieszyć się czystością i ładem. Zapomnij o kurzu, zaciekach na podłodze i zalegających w kątach kartonach – z nami szybko pozbędziesz się problemu!

Wystarczy, że zadzwonisz, a my posprzątamy po remoncie szybko, sprawnie i perfekcyjnie.

Dlaczego warto zamówić sprzątanie po remoncie?

Odpowiedź jest prosta – po to, żebyś nie musiał robić tego samodzielnie i mógł cieszyć się nowym wnętrzem na 100%.
Oferujemy:

  • dokładne umycie okien i ram okiennych,
  • oczyszczenie powierzchni z pozostałości farby, kleju itp.,
  • całkowite zlikwidowanie pyłu po remoncie,
  • umycie podłóg i mebli,
  • odkurzenie wszystkich powierzchni.

To nie wszystko – jeśli pojawią się dodatkowe potrzeby, koniecznie daj znać – nasza firma sprzątająca po remoncie poradzi sobie z każdym zadaniem!

Ile kosztuje sprzątanie po remoncie z Czystasprawa24.pl?

Usługi sprzątające po remoncie są dopasowywane do potrzeb każdego klienta. Z uwagi na to, że każdy remont wygląda inaczej i wymaga innego działania, staramy się dostosować szczegółową ofertę indywidualnie – by każdy klient był zadowolony. Wystarczy napisać lub zadzwonić – a my zajmiemy się resztą.

Ty odpocznij, a my zajmiemy się resztą... Czysta Sprawa!

Dezynfekcja mieszkań i domów z Czystasprawa24.pl

Bardzo ważna jest dbałość o higienę, szczególnie w obliczu ryzyka epidemiologicznego. Czysta Sprawa 24 to profesjonalny personel i środki, które służą zarówno bezpieczeństwu klientów, jak i personelu.
W ramach naszej usługi stosujemy środki dedykowane do branż wysokiego ryzyka, jak medyczna, czy produkcja spożywcza, które doskonale nadają się do domów i biur. Nasze detergenty mają właściwości:

  • wirusobójcze,
  • bakteriobójcze,
  • grzybobójcze,
  • sporobójcze.

Nasze specjalistki od czystości wykonują usługę dezynfekcji podczas każdego sprzątania, a dodatkowo zaostrzyliśmy środki ostrożności podczas ostatnich zdarzeń związanych z koronawirusem.
Usługi wykonywane są zawsze w rękawiczkach i maseczkach ochronnych, z zachowaniem bezpiecznej odległości.
Nasz personel jest regularnie monitorowany pod kątem stanu zdrowia, a przed wykonaniem usługi przeprowadzamy wywiad z klientem w celu analizy podwyższonego ryzyka.
Pamiętaj! Bezpieczeństwo Twojego bezpośredniego otoczenia jest bardzo ważne, szczególnie w dobie wzmożonego przebywania w domu lub w biurze. Kluczowe jest zatem by owo otoczenie było czyste, zdezynfekowane i zabezpieczone. Powierz to naszym specjalistom, bez obaw.

Lampy UV-C jako dodatkowa metoda dezynfekcji

Zapytaj również nasz zespół o urządzenia do stałej dezynfekcji powietrza i powierzchni oparte na technologii UV-C. Czystasprawa24.pl jest dystrybutorem renomowanych urządzeń specjalistycznych z platformy www.spacepure.pl
Pomożemy Ci dobrać odpowiednie urządzenia do twojego domu.

CZYSTASPRAWA 24

Firma sprzątająca w Toruniu

Napisz lub zadzwoń do Nas!
 Przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę.