Sprzątanie mieszkań i domów Toruń

CZYSTASPRAWA 24

Firma sprzątająca Toruń

Napisz lub zadzwoń do Nas!
 Przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę. 

Anna Żebrowska koordynatorka Czysta Sprawa 24 Toruń

Firma sprzątająca Toruń – sprzątanie mieszkań i domów

Anna Żebrowska – zawodowo spełniająca się wcześniej jako planistka oraz kierowniczka zespołów, teraz realizuje się jako koordynatorka toruńskiej ekipy Czystasprawa24. 

Doświadczenie w zarządzaniu pracownikami, entuzjastyczne nastawienie do ludzi i pracowitość sprawiają, że nie wyobrażamy sobie lepszej osoby na jej miejscu. 

Zadowolenie klientów stawia sobie za priorytet w pracy, a żaden pyłek kurzu się przed nią nie ukryje. Czysta sprawa, że Twoje wnętrze jest bezpieczne pod jej czujnym okiem. 

Co oferujemy w ramach usługi sprzątania w Toruniu?

Sprzątanie domów

Ofertę kierujemy do osób, które szukają sprzątania w domach, willach i apartamentach.

Sprzątanie mieszkań

Szybkie i sprawne sprzątanie mieszkań to nasza specjalność

Sprzątanie biur

Sprzątamy pow. biurowe, magazyny - cyklicznie oraz jednorazowo!

Mycie okien

Tylko mycie okien? Nie ma sprawy! Zadzwoń do nas, a my zajmiemy się resztą!

Sprzątanie Apartamentów

Specjalizujemy się w sprzątaniu apartamentów i pow. do wynajmu krótkoterminowego.

Sprzątanie po remontach

Chcesz posprzątać po remoncie? Nie ma problemu - jesteśmy na to przygotowani!

Usługi porządkowe Toruń – cennik

Mycie okien Toruń, sprzątanie domów Toruń, dezynfekcja mieszkań Toruń… Wszystkie wymienione usługi są zróżnicowane, a więc mają różne stawki.

Wykonanie naszych usług różni się względem specyficznych wymagań i warunków każdego klienta – dlatego też cena ustalana jest indywidualnie.

Ostateczny koszt zależy od:

Oferta Ci się podoba, ale czegoś w niej brakuje? Skontaktuj się z nami! Daj nam znać, czego potrzebujesz, a my postaramy się sprostać każdemu zadaniu. Zadzwoń lub wyślij nam maila, aby poznać spersonalizowaną cenę usługi.

Przykładowy cennik usług:

Prasowanie

Czyszczenie AGD

Mycie okien

Czystasprawa24.pl: sprzątanie domów Toruń i okolice

Zadzwoń do nas i powiedz, jakiej usługi potrzebujesz. Czy jest to sprzątanie domu, mycie okien, pranie tapczanu, czy też sprzątanie po remoncie? Wycenimy to szybko i zarezerwujemy dla Ciebie termin, według Twoich potrzeb.

Oferujemy takie usługi sprzątające w Toruniu jak:

Sprzątanie mieszkań Toruń: jak to działa?

Zawsze, gdy potrzebujesz sprzątania domu, przybywa ekipa, w skład której wchodzą dwie lub trzy osoby i koordynator – Anna lub jej zastępca.

Ekipa sprzątająca z dbałością o najmniejszy detal porządkuje każdy kąt. Nie musisz się martwić bezpieczeństwem i długim czasem wykonywania usługi – koordynatorka jest odpowiedzialna za to, żeby dom błyskawicznie lśnił czystością i każdy element wyposażenia był w 100% bezpieczny.

Zespół Czystasprawa24 to zaufani i certyfikowani specjaliści w zakresie sprzątania. 

 
mycie okien w Toruniu

Mycie okien – Toruń i okolice

Nie lubisz myć okien? To zmora wielu osób. Na szczęście my to uwielbiamy i zrobimy to za Ciebie. 

Umyjemy okna w całym mieszkaniu lub domu na życzenie podczas standardowego sprzątania – zapytaj nas o warunki takiej dodatkowej usługi.

Przyjedziemy też na zlecenie samego mycia okien w Toruniu i okolicach. Wystarczy, że odezwiesz się do nas i zapytasz o warunki. 

Czystasprawa24.pl to również sprzątanie po remoncie – Toruń i okolice

Każdy remont to okazja na przeprowadzenie metamorfozy mieszkania. Skutkiem ubocznym remontu jest bałagan i nieporządek, który zdecydowanie odbiera radość ze zmiany.

Kiedy już tylko krok dzieli Cię od satysfakcji spowodowanej odnowieniem wnętrza Twojego domu czy biura – skontaktuj się z Czystasprawa24. Sprzątanie po remoncie to nasza (kolejna) specjalność!

Ania z Torunia i jej ekipa sprzątająca

Sprzątanie po budowie – Czystasprawa24.pl

Doskonale wiemy, że sprzątanie po remoncie i sprzątanie po budowie potrafią przyprawić o zawrót głowy. Jesteśmy po to, by Cię wesprzeć. 

Warto mieć na uwadze każdy szczegół, by szybko i bezstresowo móc z powrotem cieszyć się wnętrzem swojego domu czy mieszkania.

Profesjonalne sprzątanie po remontach w Toruniu oraz sprzątanie po budowie to brak kurzu, zacieków na podłodze czy zalegających w kątach kartonów – z nami szybko pozbędziesz się problemu! Zadzwoń, a my posprzątamy po remoncie szybko, sprawnie i perfekcyjnie.

Dlaczego warto zamówić sprzątanie po remoncie w Toruniu?

No to pytanie jest tylko jedna dobra odpowiedź – żebyś nie musiał tego robić samemu i mógł cieszyć się nowym wnętrzem. Oferujemy:

Jeśli pojawią się dodatkowe potrzeby, bezzwłocznie daj nam znać – firma sprzątająca Czystasprawa24 poradzi sobie z każdym zadaniem!

Czystasprawa24.pl: ile kosztuje sprzątanie po remoncie – Toruń i okolice?

Usługi sprzątające po remoncie są w pełni profilowane pod klienta. Wiemy, że każdy remont wygląda inaczej i wymaga innego planu działania. Dlatego staramy się dopasować ofertę indywidualnie – by każdy klient był zadowolony. Wystarczy, że napiszesz lub zadzwonisz – a my zajmiemy się sprzątaniem.

Ty odpocznij, a my zajmiemy się resztą… Czysta sprawa

Ty odpocznij, a my zajmiemy się resztą... Czysta Sprawa!

Dezynfekcja mieszkań i domów z Czystasprawa24.pl

Dbałość o higienę swoją i otoczenia jest niezwykle ważna. Od kilku lat i doświadczenia pandemii wiemy o tym jeszcze lepiej.

Czystasprawa24 to profesjonalny personel i środki, które służą zarówno bezpieczeństwu klientów, jak i personelu.

W ramach usługi dezynfekcji domów w Toruniu stosujemy specjalistyczne środki dla branż wysokiego ryzyka, jak medyczna, czy produkcja spożywcza. Dzięki temu mamy pewność, że wnętrze Twojego mieszkania czy domu będzie perfekcyjnie higieniczne i czyste.

Nasze detergenty mają właściwości:

  • wirusobójcze,
  • bakteriobójcze,
  • grzybobójcze,
  • sporobójcze.

Nasze specjalistki od czystości wykonują usługę dezynfekcji podczas każdego sprzątania. 

Usługi wykonywane są zawsze w rękawiczkach i maseczkach ochronnych, z zachowaniem bezpiecznej odległości.

Nasz personel jest regularnie monitorowany pod kątem stanu zdrowia, a przed wykonaniem usługi przeprowadzamy wywiad z klientem w celu analizy podwyższonego ryzyka.

 

Pamiętaj! Bezpieczeństwo Twojego bezpośredniego otoczenia jest bardzo ważne, szczególnie w dobie wzmożonego przebywania w domu lub w biurze. Istotne jest zatem, by to otoczenie było czyste, zdezynfekowane i zabezpieczone. Powierz to naszym specjalistom, bez obaw.

Dezynfekcja Toruń – lampy UV-C jako dodatkowa metoda dezynfekcji

Nie spoczywamy na laurach, tylko śledzimy nowinki technologiczne, które rozszerzają naszą ofertę i pozwalają sprzątać jeszcze lepiej i dokładniej. 

Dlatego, jeśli chcesz, byśmy zdezynfekowali Twoje wnętrze, zapytaj nas o urządzenia do stałej dezynfekcji powietrza i powierzchni oparte na technologii UV-C.

Czystasprawa24.pl jest dystrybutorem renomowanych urządzeń specjalistycznych z platformy Spacepure.

Pomożemy Ci dobrać odpowiednie urządzenia do twojego domu.

CZYSTASPRAWA 24

Firma sprzątająca w Toruniu

Napisz lub zadzwoń do Nas!
 Przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę. 

Szukasz prezentu dla bliskich?

Nie masz pomysłu na upominek?
Nie chcesz znowu kupić nietrafionego prezentu?

Koniec z tym! Zobacz jak łatwo kupić udany prezent!

Sprawdź karty podarunkowe od CzystaSprawa24!