Sprzątanie domów, mieszkań i biur Gorzów Wielkopolski

CZYSTASPRAWA 24

Sprzątanie mieszkań, domów i biur Gorzów Wielkopolski

Napisz lub zadzwoń do Nas!
 Przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę. 

Kasia Świerkowska

Katarzyna Świerkowska — głowa oddziału dla regionu Gorzów Wielkopolski i okolice, mistrzyni organizacji i oaza spokoju, która teraz rozwija się, prowadząc oddział naszej firmy sprzątającej. Oddając swoje mieszkanie w ręce Kasi i jej ekipy, stawiasz na wysoką jakość i profesjonalizm. Kasia posiada bogate doświadczenie w zarządzaniu czasem i zespołem, zawsze sprawdza „testem białej rękawiczki” skuteczność działań zespołu i oddaje Ci nieskazitelnie czyste mieszkanie.

Celem, jaki stawiamy sobie jako Czystasprawa24.pl, jest odciążanie klientów od nielubianych obowiązków i ciężkiego, wielogodzinnego sprzątania.

Na terenie Gorzowa Wielkopolskiego usługi sprzątania dla domu i biznesu prowadzi Kasia. Skontaktuj się z nią i poinformuj o swoich oczekiwaniach, dopytaj też o abonament na sprzątanie.

Po określeniu twoich potrzeb i wstępnej wycenie ekipa Kasi pojawi się u Ciebie i zajmie się wprowadzeniem porządku i utrzymaniem czystości w Twoich „czterech kątach”.
Twoje zadowolenie i efekt WOW to dla nas priorytet.
Aby osiągać jak najlepsze efekty sprzątania, wykorzystujemy najwyższej jakości sprzęt i środki czystości, a nasza ekipa to osoby z doświadczeniem, po szkoleniach i z praktyką życiową więc warto nam zaufać.

Co oferujemy w ramach usługi sprzątania w Gorzowie Wielkopolskim?

Sprzątanie domów

Ofertę kierujemy do osób, które szukają sprzątania w domach, willach i apartamentach.

Sprzątanie mieszkań

Szybkie i sprawne sprzątanie mieszkań to nasza specjalność

Sprzątanie biur

Sprzątamy pow. biurowe, magazyny - cyklicznie oraz jednorazowo!

Mycie okien

Tylko mycie okien? Nie ma sprawy! Zadzwoń do nas, a my zajmiemy się resztą!

Sprzątanie Apartamentów

Specjalizujemy się w sprzątaniu apartamentów i pow. do wynajmu krótkoterminowego.

Sprzątanie po remontach

Chcesz posprzątać po remoncie? Nie ma problemu - jesteśmy na to przygotowani!

Zadzwoń lub napisz

Nasze usługi

Kasia Świerkowska z psikaczem

Sprzątanie mieszkań i domów Gorzów Wielkopolski i okolice

Gdy jesteśmy zabiegani, pracujemy, często dojeżdżamy daleko do miejsca pracy to obowiązki takie jak sprzątanie, prasowanie, czy o zgrozo mycie okien zaczynają „zatruwać nam życie”

Czas pomyśleć o swoich potrzebach, o czasie z bliskimi i czasie dla siebie i zdjąć z siebie przykry obowiązek sprzątania. CzystaSprawa24.pl pod okiem Koordynatorki Kasi pomoże ci w tym zadaniu. Sprzątanie jednorazowe domu (kompleksowe) lub sprzątanie powtarzalne w formule abonamentowej np. 1 raz w tygodniu to nasza specjalność. Zadzwoń więc do Kasi i dopytaj o wolny termin. W domu nie musisz mieć ani środków czystości, ani sprzętu- jesteśmy profesjonalistkami, wszystko przywieziemy ze sobą, najważniejsze by było co sprzątać.

Dom, mieszkanie będą z nami jak nowe!

Sprzątanie po remontach Gorzów Wielkopolski i okolice

Remont i budowa to wyzwanie z innym rodzajem zabrudzeń, które trudno usunąć bez wiedzy, beż chemii specjalistycznej i bez sprzętu, zatem zamiast głowić się jak ogarnąć nieład po remoncie skontaktuj się z Kasią by ustalić termin sprzątania po remoncie

Oferujemy:

To nie wszystko – jeśli pojawią się dodatkowe potrzeby, koniecznie daj znać – nasza firma sprzątająca po remoncie poradzi sobie z każdym zadaniem!

Współpracujemy z deweloperami w całym kraju i zbieramy same pochwały, za szybkość działań i dokładność. Zastępowalność personelu powoduje, że nie mamy niedoborów personalnych na zleceniach i zawsze dotrzymujemy terminów!

Remontujesz dom- dzwoń do nas, klienci indywidualni są naszym oczkiem w głowie!

Dezynfekcja

Każde sprzątanie obejmuje usługę dezynfekcji. Za pomocą najwyższej jakości środków dezynfekujących gwarantujemy klientom sterylną czystość. Używane przez nas detergenty dedykowane są do branż wysokiego ryzyka (jak np. medyczna) i posiadają one właściwości wirusobójcze, bakteriobójcze, grzybobójcze i sporobójcze. Wszystkie usługi wykonywane są w maseczkach, rękawiczkach ochronnych i z zachowaniem bezpiecznej odległości.

Lampy UV-C jako dodatkowa metoda dezynfekcji

Zapytaj również nasz zespół o urządzenia do stałej dezynfekcji powietrza i powierzchni oparte na technologii UV-C. Czystasprawa24.pl jest dystrybutorem renomowanych urządzeń specjalistycznych z platformy Spacepure. Pomożemy Ci dobrać odpowiednie urządzenia do twojego domu.

Oferujemy współpracę w ramach:

  • sprzątania jednorazowego,
  • sprzątania cyklicznego (abonamentowego).

Sprzątanie — cennik

Wykonanie naszych usług różni się względem specyficznych wymagań i warunków każdego klienta — dlatego też cena ustalana jest indywidualnie. Oferta Ci się podoba, ale czegoś w niej brakuje? Skontaktuj się z nami! Daj nam znać, czego potrzebujesz, a my postaramy się sprostać każdemu zadaniu. Zadzwoń lub wyślij nam maila, aby poznać cenę usługi dla Ciebie.

Ty odpocznij, a my zajmiemy się resztą... Czysta Sprawa!

Sprzątanie Gorzów Wielkopolski - oferta dla biznesu

W naszą ofertę usług dla firm i przedsiębiorstw wchodzą:

Sprzątanie biur i pomieszczeń pracowniczych w Gorzowie Wielkopolskim i okolicach

Masz przestrzenie które wymagają codziennej obsługi? jak najbardziej możesz zgłosić się do nas, nasza ekipa może wykonać sprzątanie szybko, bez potrzeby wysyłania do Ciebie pracownika na cały dzień.

Potrzebujesz usługi sprzątania raz lub dwa razy w tygodniu to też doskonale- obsługujemy takie obiekty w formie abonamentowej.

W ramach usługi sprzątania biur i stref pracowniczych zapewniamy:

profesjonalne sprzątanie mieszkań

Biura już od 2 zł za m2

Sprzątanie apartamentów i mieszkań na wynajem Gorzów Wielkopolski i okolice

Nie zawsze stan wynajmowanego mieszkania jest idealny, szczególnie po imprezach Twoich gości. Warto w takiej sytuacji nawiązać współpracę z profesjonalistkami, które zadbają o standard twoich apartamentów, wynajmowanych w najmach krótkoterminowych. Mamy w tym zakresie doświadczenie, współpracujemy z właścicielami apartamentów w wielu miastach w Polsce.

Sprzątanie przed i po lokatorach Gorzów Wielkopolski

Chcesz przygotować apartament dla nowych lokatorów? A może poprzedni pozostawili po sobie bałagan w mieszkaniu? Nie dokładaj sobie pracy, zatrudnij do tego specjalistów od czystości. Skontaktuj się z Czystasprawa24.pl i pozwól nam wprowadzić porządek w Twoim obiekcie najmu.

Pamiętaj usługa sprzątania może być rozliczona w ramach rozliczenia kaucji, a firma sprzątająca nie dość, że doprowadzi mieszkanie do świetnego stanu to wystawi Ci również rachunek do rozliczenia tej usługi.

W ramach usługi sprzątania obiektów najmu zapewniamy:

Współpracujemy na podstawie umowy B2B i oferujemy stałą pomoc w utrzymywaniu porządku w biurach, pomieszczeniach socjalnych, czy obiektach najmu.

Zapewniamy szybką realizację usługi pod okiem koordynatora. Gwarantujemy nieodległe i dopasowane do klienta terminy, które są możliwe dzięki liczności naszych ekip sprzątających. Jeśli nasza oferta nie obejmuje wszystkiego, czego potrzebujesz, poinformuj o tym konsultanta, który przedstawi korzystną ofertę usług dodatkowych.

Zajmij się biznesem, a brudną robotę zostaw nam... Czysta sprawa!

Cennik sprzątania

Różnorodność biznesów równa się różnorodności usług. Wszyscy nasi klienci mają specyficzne wymagania i potrzeby, zatem cena usług ustalana jest indywidualnie.

Koszt szacowany jest na podstawie powierzchni i lokalizacji obiektu, jak również pory wykonywania usług. Skontaktuj się z nami w sprawie częstotliwości i pory sprzątania, a nasi specjaliści zrobią wszystko, aby stanąć na wysokości zadania. Jesteśmy również otwarci na zadania specjalne; porządne zadbanie o Twój biznes to nasza (czysta) sprawa!

Przykładowy cennik usług:

Prasowanie

Czyszczenie AGD

Mycie okien

CZYSTASPRAWA 24

Firma sprzątająca w Gorzowie Wielkopolskiem

Napisz lub zadzwoń do Nas!
 Przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę. 

Szukasz prezentu dla bliskich?

Nie masz pomysłu na upominek?
Nie chcesz znowu kupić nietrafionego prezentu?

Koniec z tym! Zobacz jak łatwo kupić udany prezent!

Sprawdź karty podarunkowe od CzystaSprawa24!