Sprzątanie mieszkań, domów i biur Kielce i okolice

CZYSTASPRAWA 24

Sprzątanie mieszkań, biur i domów Kielce

Napisz lub zadzwoń do Nas!
 Przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę. 

Patrycja Karkocha ma energię jak mało kto i pasję do porządków. „Naprawdę lubię sprzątać, uwielbiam efekt WOW”. Po wielu latach pracy na stanowiskach kierowniczych, postanowiła stworzyć swoją firmę lokalnie i związała się z naszą marką. Jest Koordynatorką Regionu Kielce i okolice. Jej zespół zadba o czystość domów, mieszkań, biur i doczyści na błysk nowe inwestycje po budowie lub po remoncie. Dokładna i pełna pasji oraz zawsze uśmiechnięta Patrycja działa zgodnie z naszymi zasadami, zawsze na najlepszych środkach chemicznych i ze swoim sprzętem. Nie czekaj aż dopadnie cię depresja przez brak światła w mieszkaniu- zleć Patrycji porządki i mycie okien, a Ty ciesz się życiem!

Co oferujemy w ramach usługi sprzątania w Kielcach?

Sprzątanie domów

Ofertę kierujemy do osób, które szukają sprzątania w domach, willach i apartamentach.

Sprzątanie mieszkań

Szybkie i sprawne sprzątanie mieszkań to nasza specjalność

Sprzątanie biur

Sprzątamy pow. biurowe, magazyny - cyklicznie oraz jednorazowo!

Mycie okien

Tylko mycie okien? Nie ma sprawy! Zadzwoń do nas, a my zajmiemy się resztą!

Sprzątanie Apartamentów

Specjalizujemy się w sprzątaniu apartamentów i pow. do wynajmu krótkoterminowego.

Sprzątanie po remontach

Chcesz posprzątać po remoncie? Nie ma problemu - jesteśmy na to przygotowani!

Zadzwoń lub napisz

Jak to działa?

Mieszkasz we Wrocławiu lub Wałbrzychu? Sprzątanie jest dla Ciebie przykrym obowiązkiem i chcesz oddelegować ten obowiązek specjalistom? Zespół Krystyny może Ci w tym pomóc! Skontaktuj się z naszym oddziałem dla regionu Wrocławia i Wałbrzycha i przedstaw nam swoje potrzeby. Wkrótce wykwalifikowana ekipa sprzątająca zjawi się u Ciebie i upora się z każdym nieporządkiem!

Zależy nam na Twoim zadowoleniu z usługi. Z tego powodu nasza załoga ds. utrzymywania czystości to profesjonaliści, którzy korzystają tylko ze specjalistycznego sprzętu i najwyższej jakości środków chemicznych.

kuchnia Wrocław

Nasze usługi

Patrycja

Sprzątanie mieszkań i domów

Brak czasu i chęci na porządki? Bałagan Cię przerasta? A może po prostu chcesz, aby ktoś wyręczył Cię w sprzątaniu? Oferujemy przyjazną i profesjonalną załogę, która spełni Twoje wymagania i sprawi, że Twój dom będzie lśnił aż po sufit. Używamy sprzętu najwyższej jakości i skutecznych detergentów. Twój dom w naszych rękach to czysta przyjemność. W ramach sprzątania mieszkań i domów oferujemy:

Sprzątanie po remontach

Remonty nie zawsze kończą się happy endem — farba, oprócz na ścianach, znalazła się też na podłodze, a pył mimo odkurzania zadomowił się na meblach. Nie musisz wiedzieć jak sobie z tym poradzić, wystarczy skontaktować się z nami! Bez problemu uporamy się ze wszelkiego rodzaju poremontowym nieporządkiem. Czystasprawa24.pl stoi w gotowości w służbie czystości!

Dezynfekcja

W Czystasprawa24.pl wiemy, jak ważne jest zachowanie nie tylko czystości, ale i bezpieczeństwa. Z tego powodu wszystkie usługi sprzątania obejmują również usługę dezynfekcji. Posługujemy się tylko i wyłącznie najwyższej jakości środkami dezynfekującymi. Są one dedykowane do branż wysokiego ryzyka (jak np. medyczna) i posiadają właściwości wirusobójcze, bakteriobójcze, grzybobójcze i sporobójcze. Ponadto, wszyscy nasi fachowcy od porządku są regularnie badani, a usługi są wykonywane w maseczkach, rękawiczkach ochronnych i z zachowaniem bezpiecznej odległości. Jesteśmy godni Twojego zaufania.

Lampy UV-C jako dodatkowa metoda dezynfekcji

Zapytaj również nasz zespół o urządzenia do stałej dezynfekcji powietrza i powierzchni oparte na technologii UV-C. Czystasprawa24.pl jest dystrybutorem renomowanych urządzeń specjalistycznych z platformy Spacepure. Pomożemy Ci dobrać odpowiednie urządzenia do twojego domu.

Oferujemy współpracę w ramach:

  • sprzątania jednorazowego,
  • sprzątania cyklicznego (abonamentowego).

Sprzątanie — cennik

Wykonanie naszych usług różni się względem specyficznych wymagań i warunków każdego klienta — dlatego też cena ustalana jest indywidualnie. Oferta Ci się podoba, ale czegoś w niej brakuje? Skontaktuj się z nami! Daj nam znać, czego potrzebujesz, a my postaramy się sprostać każdemu zadaniu. Zadzwoń lub wyślij nam maila, aby poznać cenę usługi dla Ciebie.
 

Ty odpocznij, a my zajmiemy się resztą... Czysta Sprawa!

Sprzątanie Kielce - oferta dla biznesu

W naszą ofertę usług dla firm i przedsiębiorstw wchodzą:

Sprzątanie biur w Kielcach

Podstawą przyjemnej atmosfery w pracy jest czyste otoczenie. Schludna siedziba firmy jest piękną wizytówką. Co ważniejsze, zadbane miejsce pracy sprzyja większej produktywności pracowników. Pomożemy Ci utrzymać porządek i czyste warunki do pracy w biurze.

W ramach usługi sprzątania biur i stref pracowniczych zapewniamy:

Biura już od 2 zł za m2

Sprzątanie apartamentów i mieszkań na wynajem

Najlepsza inwestycja w mieszkaniu to inwestycja w porządek. Chcesz odciążyć lokatorów i zapewnić sobie utrzymanie Twoich własności w najczystszym stanie? Zachowaj standard swojego lokum z pomocą Czystasprawa24.pl!

Sprzątanie przed i po lokatorach

Lokatorzy zdarzają się różni — nie wszyscy pozostawią po sobie porządek. W jakimkolwiek stanie mieszkanie się znajduje, warto dopilnować, aby zostało dokładnie wysprzątane. Przygotujemy mieszkanie na nowych najemców i zajmiemy się nieporządkiem po poprzednich!  

W ramach usługi sprzątania obiektów najmu zapewniamy:

Współpracujemy na podstawie umowy B2B i oferujemy stałą pomoc w utrzymywaniu porządku w biurach, pomieszczeniach socjalnych, czy obiektach najmu.

Zapewniamy szybką realizację usługi pod okiem koordynatora. Gwarantujemy nieodległe i dopasowane do klienta terminy, które są możliwe dzięki liczności naszych ekip sprzątających. Jeśli nasza oferta nie obejmuje wszystkiego, czego potrzebujesz, poinformuj o tym konsultanta, który przedstawi korzystną ofertę usług dodatkowych.

Zajmij się biznesem, a brudną robotę zostaw nam... Czysta sprawa!

Cennik

Wszystkie nasze usługi dostosowane są do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta. W związku z tym koszty zależne są od powierzchni i lokalizacji obiektu, oraz od pory wykonywania usług. Powiedz nam, jak często i o jakiej porze potrzebujesz sprzątania, a my z pewnością wyjdziemy naprzeciw Twoim oczekiwaniom. Co więcej, jesteśmy zawsze gotowi na zadania specjalne i znajdziemy sposób, aby spełnić wszystkie Twoje wymagania.

Przykładowy cennik usług w Kielcach:

Prasowanie

Czyszczenie AGD

Mycie okien

Oferujemy współpracę w ramach:

CZYSTASPRAWA 24

Firma sprzątająca w Kielcach

Napisz lub zadzwoń do Nas!
 Przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę. 

Szukasz prezentu dla bliskich?

Nie masz pomysłu na upominek?
Nie chcesz znowu kupić nietrafionego prezentu?

Koniec z tym! Zobacz jak łatwo kupić udany prezent!

Sprawdź karty podarunkowe od CzystaSprawa24!