Sprzątanie domów i mieszkań Poznań

CZYSTASPRAWA 24

Sprzątanie mieszkań i domów Poznań

Napisz lub zadzwoń do Nas!
 Przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę. 

łukasz bisior

Łukasz Bisior to Koordynator zespołu z Poznania. Jego główny zasięg działania to dzielnice Grunwald, Skórzewo, Wysogotowo, Przeźmierowo, Baranowo oraz Chyby. Łukasz ma szerokie doświadczenie w zakresie sprzątania. Zanim założył oddział czystasprawa24 w Poznaniu, pracował jako koordynator pracowników porządkowych na sporych obiektach usługowych oraz w restauracjach. Dobrze wie, gdzie szukać brudu i jak się go pozbyć. Dodatkowo ważne jest dla niego poczucie estetyki, czym potrafi bardzo pozytywnie zaskoczyć. Powierzacie Państwo swój dom/ mieszkanie w ręce profesjonalisty. „Lubię sprzątać!”- mówi o sobie Łukasz, a my dodatkowo potwierdzamy, że „umie sprzątać!”.

Zatem zamiast zastanawiać się kto ma zająć się dbałością o twój dom lub miejsce pracy, zleć to naszemu profesjonalnemu oddziałowi z Poznania.

Co oferujemy w ramach usługi sprzątania w Poznaniu?

Sprzątanie domów

Ofertę kierujemy do osób, które szukają sprzątania w domach, willach i apartamentach.

Sprzątanie mieszkań

Szybkie i sprawne sprzątanie mieszkań to nasza specjalność

Sprzątanie biur

Sprzątamy pow. biurowe, magazyny - cyklicznie oraz jednorazowo!

Mycie okien

Tylko mycie okien? Nie ma sprawy! Zadzwoń do nas, a my zajmiemy się resztą!

Sprzątanie Apartamentów

Specjalizujemy się w sprzątaniu apartamentów i pow. do wynajmu krótkoterminowego.

Sprzątanie po remontach

Chcesz posprzątać po remoncie? Nie ma problemu - jesteśmy na to przygotowani!

Nasze usługi

zespół

Sprzątanie mieszkań i domów Poznań

Bo sprzątać trzeba umieć! To nasze motto. Wydaje Ci się, że dbałość o dom to banalna sprawa, tymczasem spędza Ci to sen z powiek, a bałagan nie pozwala Ci odpocząć!

To normalne, że mamy coraz mniej czasu na sprzątanie domu, podczas gdy natłok pracy i zobowiązań wobec bliskich dominuje w naszym życiu. Z rozwiązaniem tego domowego problemu przychodzi zespół Czystej Sprawy z Poznania. Twój dom w naszych rękach to czysta przyjemność. W ramach sprzątania mieszkań i domów oferujemy:

Sprzątanie — cennik

Wykonanie naszych usług różni się względem specyficznych wymagań i warunków każdego klienta — dlatego też cena ustalana jest indywidualnie. Oferta Ci się podoba, ale czegoś w niej brakuje? Skontaktuj się z nami! Daj nam znać, czego potrzebujesz, a my postaramy się sprostać każdemu zadaniu. Zadzwoń lub wyślij nam maila, aby poznać cenę usługi dla Ciebie.

Przykładowy cennik usług:

Prasowanie

Czyszczenie AGD

Mycie okien

Sprzątanie po remontach w Poznaniu

Remonty to zmora domowników! a po nich pozostaje bałagan, z którym nie możesz się uporać czasem przez kilka tygodni?

Niepotrzebne emocje i wgryzający się w meble kurz poremontowy to mieszanka wybuchowa.

Zdecydowanie zalecamy Ci skorzystanie z profesjonalnej ekipy sprzątającej- zarówno, jeśli jesteś inwestorem, jak i wykonawcą remontów czy firmą budowlaną. Nasze doświadczenie, profesjonalna, specjalistyczna chemia to gwarancja efektu WOW przy odbiorze mieszkania lub domu. Czystasprawa24.pl stoi w gotowości w służbie czystości!

Zadzwoń do Łukasza po indywidualną wycenę.

W ramach sprzątania po remoncie w Poznaniu i okolicach zapewniamy:

  • Dokładne umycie szyb i ram okiennych,
  • Precyzyjne usunięcie resztek kleju, farb itp.,
  • Umycie podłóg i mebli,
  • Odkurzenie wszystkich powierzchni,
  • Uprzątnięcie zbędnych kartonów itp.,
  • Pozbycie się kurzu i pyłu.

Tobie pozostanie cieszyć się odnowionym wnętrzem, my bierzemy na siebie sprzątanie domów i mieszkań w Poznaniu. Przekonasz się, że remont nie musi wiązać się ze stresem i przerzucaniem się obowiązkami z innymi domownikami. Dla naszej ekipy doprowadzenie wnętrza do idealnego porządku to żaden problem.

Łukasz Bisior

Zamów niezawodny serwis sprzątający w Poznaniu

Szukasz ekipy sprzątającej w Poznaniu, która nie uznaje pracy „po łebkach”? Liczy się dla Ciebie terminowość usług? Masz dość pań sprzątających, które nie traktują poważnie swoich obowiązków? Czysta Sprawa powstała właśnie dla takich osób, jak Ty!

Zależy nam na szybkości i wysokiej jakości wykonywanych usług: zatrudniamy liczne ekipy sprzątające, które na terenie Poznania koordynuje Łukasz. Dzięki temu, możemy proponować naszym Klientom nieodległe terminy, a nieobecność jednego pracownika nie blokuje działania całego zespołu. Dzięki zdolnościom organizacyjnym i wysokim standardom naszego koordynatora mamy pewność, że sprzątanie firm i domów w Poznaniu pozwala cieszyć się perfekcyjną czystością.

Chcesz zdjąć sobie z głowy męczące obowiązki i zamówić sprzątanie wnętrz w Poznaniu? To bardzo proste:
Zadzwoń do naszego oddziału lub wypełnij formularz kontaktowy.

Poinformuj nas o metrażu, planowanej częstotliwości sprzątania i ewentualnych usługach dodatkowych, których potrzebujesz, żebyśmy mogli określić cenę.
Zaakceptuj termin wykonania usługi i zaczekaj, aż nasza ekipa sprzątająca zajmie się Twoim domem lub firmą.
Udostępnij nas przestrzeń – kwestię przekazania kluczy uzgodnisz z koordynatorem, jeśli to możliwe, wystarczy, że zdalnie otworzysz pomieszczenie.
Po kilku godzinach Twój dom, mieszkanie lub firma będzie lśnić czystością – za wykonanie usługi płacisz, kiedy skończymy sprzątanie.

Szukasz wykonawcy, który poważnie traktuje usługi sprzątające w Poznaniu? Zadzwoń i zamów sprzątanie – Czysta Sprawa!

Dezynfekcja

W Czystasprawa24.pl wszystkie usługi sprzątania obejmują również usługę dezynfekcji. Nasze środki do dezynfekcji są dedykowane do branż wysokiego ryzyka (jak np. medyczna) i posiadają właściwości wirusobójcze, bakteriobójcze, grzybobójcze i sporobójcze. Ponadto, wszyscy nasi pracownicy są regularnie badani, a usługi są wykonywane w maseczkach, rękawiczkach ochronnych i z zachowaniem bezpiecznej odległości. Jesteśmy godni Twojego zaufania.

Lampy UV-C jako dodatkowa metoda dezynfekcji

Zapytaj również nasz zespół o urządzenia do stałej dezynfekcji powietrza i powierzchni oparte na technologii UV-C. Czystasprawa24.pl jest dystrybutorem renomowanych urządzeń specjalistycznych z platformy Spacepure. Pomożemy Ci dobrać odpowiednie urządzenia do twojego domu.

Oferujemy współpracę w ramach:

  • sprzątania jednorazowego,
  • sprzątania cyklicznego.

Ty odpocznij, a my zajmiemy się resztą... Czysta Sprawa!

Sprzątanie biur i apartamentów Poznań

W naszą ofertę usług dla firm i przedsiębiorstw wchodzą:

Sprzątanie biur i stref socjalnych Poznań

Z naszego doświadczenia wynika, że tam, gdzie pojawia się ekipa czystasprawa24.pl tam nastrój pracowników w biurach zdecydowanie się poprawia. Jak wiemy wszyscy milej się pracuje, gdy przestrzeń wokół nas jest czysta i schludna.

Nie każda firma jednak potrzebuje pracownika do sprzątania codziennie przez 8 godzin- i tu dobre wieści abonament na nasze usługi to świetny pomysł. Nasza ekipa dostosuje częstotliwość wizyt i ilość pracowników do Twoich potrzeb a ty skupisz się na swoim biznesie!

W ramach usługi sprzątania biur i stref pracowniczych zapewniamy:

Biura już od 2 zł za m2

Sprzątanie apartamentów i mieszkań na wynajem Poznań

Poznań to piękne miasto! Przyciąga turystów i biznes, więc wielu z nas inwestuje w apartamenty pod najem. Aby jednak te zyskały wiernych klientów muszą być perfekcyjnie zadbane. Najwyższe standardy to nasza specjalizacja zatem nie zwlekaj i zadzwoń do nas by ustalić sposób i częstotliwość współpracy. Zachowaj standard swojego lokum z pomocą Czystasprawa24.pl- załoga Łukasza z Poznania jest gotowa!

Sprzątanie przed i po lokatorach Poznań

Wynajmujesz mieszkanie w Poznaniu w najmie długoterminowym? Standard mieszkania odbiega znacząco od standardu, w jakim było, gdy oddawałeś/ łaś je najemcy? Znamy ten problem i pomożemy Ci odzyskać blask mieszkania. Przygotujemy Twoje mieszkanie w Poznaniu na nowych najemców i zajmiemy się nieporządkiem po poprzednich!

W ramach usługi sprzątania obiektów najmu zapewniamy:

Współpracujemy na podstawie umowy B2B i oferujemy stałą pomoc w utrzymywaniu porządku w biurach, pomieszczeniach socjalnych, czy obiektach najmu.

Sprzątanie w ofercie biznesowej, jak i dla osób prywatnych jeszcze nigdy w Poznaniu nie było tak proste!

1.Zapewniamy szybką realizację usługi pod okiem koordynatora.
2.Gwarantujemy nieodległe i dopasowane do klienta terminy, które są możliwe dzięki liczności naszych ekip sprzątających.
3.Jeśli nasza oferta nie obejmuje wszystkiego, czego potrzebujesz, poinformuj o tym konsultanta, który przedstawi korzystną ofertę usług dodatkowych.

Zajmij się biznesem, a brudną robotę zostaw nam... Czysta sprawa!

Cennik Sprzątanie dla biznesu Poznań

Wszystkie nasze usługi sprzątania w Poznaniu dostosowane są do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta.

W związku z tym koszty zależne są od powierzchni i lokalizacji obiektu, oraz od pory wykonywania usług.

Powiedz Łukaszowi, jak często i o jakiej porze potrzebujesz sprzątania, a my z pewnością wyjdziemy naprzeciw Twoim oczekiwaniom.

Co więcej, jesteśmy zawsze gotowi na zadania specjalne i znajdziemy sposób, aby spełnić wszystkie Twoje wymagania.

Oferujemy współpracę w ramach:

  • sprzątania jednorazowego,
  • sprzątania cyklicznego

CZYSTASPRAWA 24

Firma sprzątająca w Poznaniu

Napisz lub zadzwoń do Nas! 
 Przygotujemy dla Ciebie najlepszą oertę.

Szukasz prezentu dla bliskich?

Nie masz pomysłu na upominek?
Nie chcesz znowu kupić nietrafionego prezentu?

Koniec z tym! Zobacz jak łatwo kupić udany prezent!

Sprawdź karty podarunkowe od CzystaSprawa24!