Sprzątanie mieszkań, domów i biur Tychy i okolice

CZYSTASPRAWA 24

Sprzątanie mieszkań, domów i firm Tychy

Napisz lub zadzwoń do Nas!
 Przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę. 

magdalena madej
Magdalena Madej — to głowa oddziału dla regionu Tychy i okolice, do tej pory zdobywała doświadczenie i wiedzę w sektorze finansowym ale jak sama stwierdziła „teraz przyszedł ten moment by mieć coś swojego” i rozwija swoją firmę sprzątającą właśnie pod brandem Czystasprawa24 . Oddając swoje mieszkanie w ręce Magdy i jej ekipy, stawiasz na jakość i skrupulatność. Dołoży ona wszelkich starań, aby zapewnić profesjonalną obsługę. Umiejętności organizacyjne Magdy są wizytówką, którą pozostawia po sobie po każdej wykonanej przez jej zespół usłudze.

Co oferujemy w ramach usługi sprzątania w Tychach?

Sprzątanie domów

Ofertę kierujemy do osób, które szukają sprzątania w domach, willach i apartamentach.

Sprzątanie mieszkań

Szybkie i sprawne sprzątanie mieszkań to nasza specjalność

Sprzątanie biur

Sprzątamy pow. biurowe, magazyny - cyklicznie oraz jednorazowo!

Mycie okien

Tylko mycie okien? Nie ma sprawy! Zadzwoń do nas, a my zajmiemy się resztą!

Sprzątanie Apartamentów

Specjalizujemy się w sprzątaniu apartamentów i pow. do wynajmu krótkoterminowego.

Sprzątanie po remontach

Chcesz posprzątać po remoncie? Nie ma problemu - jesteśmy na to przygotowani!

Zadzwoń lub napisz

Misją Czystasprawa24.pl jest odciążanie klientów od nielubianych obowiązków i ciężkiego, wielogodzinnego sprzątania.
Na terenie Tychów i okolic, usługi sprzątania dla domu i biznesu prowadzi Magda. Skontaktuj się z nią i poinformuj o swoich oczekiwaniach.

Po ustaleniu potrzebnej usługi i jej szczegółów ekipa Magdy pojawi się u Ciebie i zajmie się wprowadzeniem porządku i utrzymaniem czystości w Twoich „czterech kątach”. Magda i jej zespół zadbają o Twoje zadowolenie z usługi.

Twoje zadowolenie z usługi jest dla nas priorytetem. Aby osiągać jak najlepsze efekty sprzątania, wykorzystujemy najwyższej jakości sprzęt i środki czystości, a nasza ekipa składa się z samych profesjonalistek.

kuchnia Wrocław

Nasze usługi

magdalena madej z psikaczem

Sprzątanie mieszkań i domów Tychy i okolice (min. Mikołów, Kostuchna, Pszczyna i Oświęcim)

Żyjemy w czasach, gdzie obowiązków stale przybywa, a czasu ubywa. Sprzątanie domu nie zawsze jest łatwe czy nawet możliwe do wykonania bez odpowiedniego sprzętu i środków. Przekaż ten obowiązek profesjonalistom! Nasi specjaliści od czystości zapanują nad nawet największym nieporządkiem. Zadbaj z nami o swój dom!

Wykonujemy:

Oferujemy współpracę w ramach:

  • sprzątania jednorazowego,
  • sprzątania cyklicznego (abonamentowego).

Sprzątanie po remontach Tychy i okolice

Marzy Ci się nowe wnętrze, ale na myśl o sprzątaniu tracisz entuzjazm? Całkowicie to rozumiemy, dlatego oferujemy kompleksowe sprzątanie po każdym remoncie. Zabrudzenia po farbach i kleju, porozstawiane meble, i wszechobecny pył odstrasza nawet najodważniejszych — ale nie nas! Sprawnie i skutecznie doprowadzimy nowe oblicze Twojego domu do stanu schludności.

Oferujemy:
To nie wszystko – jeśli pojawią się dodatkowe potrzeby, koniecznie daj znać – nasza firma sprzątająca po remoncie poradzi sobie z każdym zadaniem!

Dezynfekcja

Zachowanie czystości dla Czystasprawa24.pl wiążę się z zachowaniem bezpieczeństwa. Zwłaszcza w dobie pandemii, niezwykle ważne jest dla nas zapewnienie klientom i pracownikom odpowiednich warunków wykonywanej usługi. Dlatego też każde sprzątanie obejmuje usługę dezynfekcji. Za pomocą najwyższej jakości środków dezynfekujących gwarantujemy klientom sterylną czystość. Używane przez nas detergenty dedykowane są do branż wysokiego ryzyka (jak np. medyczna) i posiadają one właściwości wirusobójcze, bakteriobójcze, grzybobójcze i sporobójcze. Co więcej, wymagamy, aby nasza ekipa była regularnie badana pod kątem zdrowotnym. Wszystkie usługi wykonywane są w maseczkach, rękawiczkach ochronnych i z zachowaniem bezpiecznej odległości.

Sprzątanie — cennik

Naszym celem jest zadowolenie klienta. Jeśli masz dla nas zadanie specjalne nieznajdujące się w ofercie, daj nam znać! Koszty wykonywanych usług różnią się w zależności od indywidualnych potrzeb i wymagań klienta. Daj nam znać, czego potrzebujesz, a my postaramy się sprostać każdemu zadaniu. Zadzwoń lub wyślij nam maila, aby poznać cenę usługi dla Ciebie.

Przykładowy cennik usług:

Prasowanie

Czyszczenie AGD

Mycie okien

Ty odpocznij, a my zajmiemy się resztą... Czysta Sprawa!

Sprzątanie Tychy i okolice - oferta dla biznesu

W naszą ofertę usług dla firm i przedsiębiorstw wchodzą:

Sprzątanie biur i pomieszczeń pracowniczych Tychy i okolice

Schludne i czyste miejsce pracy gwarantuje wszystkim pracownikom optymalne warunki i sprzyja produktywności. Warto zadbać o nie z pomocą wykwalifikowanej załogi Czystasprawa24.pl. Naszą misją jest uczynienie Twojego miejsca pracy jak najbardziej zorganizowanym i uporządkowanym.

W ramach usługi sprzątania biur i stref pracowniczych zapewniamy:

Biura już od 2 zł za m2

Sprzątanie apartamentów i mieszkań na wynajem Tychy i okolice

Jednym z kryteriów wartości mieszkania jest jego czystość. Utrzymanie mieszkań i apartamentów w porządku przez profesjonalistów opłaca się, ponieważ jest to gwarancja zachowania najwyższych standardów.
magdalena madej

Sprzątanie przed i po lokatorach Tychy i okolice

Chcesz przygotować apartament dla nowych lokatorów? A może poprzedni pozostawili po sobie bałagan w mieszkaniu? Nie dokładaj sobie pracy, zatrudnij do tego specjalistów od czystości. Skontaktuj się z Czystasprawa24.pl i pozwól nam wprowadzić porządek w Twoim obiekcie najmu.

W ramach usługi sprzątania obiektów najmu zapewniamy:

Współpracujemy na podstawie umowy B2B i oferujemy stałą pomoc w utrzymywaniu porządku w biurach, pomieszczeniach socjalnych, czy obiektach najmu.

Zapewniamy szybką realizację usługi pod okiem koordynatora. Gwarantujemy nieodległe i dopasowane do klienta terminy, które są możliwe dzięki liczności naszych ekip sprzątających. Jeśli nasza oferta nie obejmuje wszystkiego, czego potrzebujesz, poinformuj o tym konsultanta, który przedstawi korzystną ofertę usług dodatkowych.

Zajmij się biznesem, a brudną robotę zostaw nam... Czysta sprawa!

Cennik usług sprzątania

Różnorodność biznesów równa się różnorodności usług. Wszyscy nasi klienci mają specyficzne wymagania i potrzeby, zatem cena usług ustalana jest indywidualnie. Koszt szacowany jest na podstawie powierzchni i lokalizacji obiektu, jak również pory wykonywania usług. Skontaktuj się z nami w sprawie częstotliwości i pory sprzątania, a nasi specjaliści zrobią wszystko, aby stanąć na wysokości zadania. Jesteśmy również otwarci na zadania specjalne; porządne zadbanie o Twój biznes to nasza (czysta) sprawa!

Oferujemy współpracę w ramach:

CZYSTASPRAWA 24

Firma sprzątająca w Tychach

Napisz lub zadzwoń do Nas!
 Przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę. 

Szukasz prezentu dla bliskich?

Nie masz pomysłu na upominek?
Nie chcesz znowu kupić nietrafionego prezentu?

Koniec z tym! Zobacz jak łatwo kupić udany prezent!

Sprawdź karty podarunkowe od CzystaSprawa24!