Sprzątanie po remontach

Profesjonalne sprzątanie po remoncie

Remonty – większe lub mniejsze – pozwalają na całkowitą metamorfozę mieszkania. Zazwyczaj jednak wiążą się z bałaganem i nieporządkiem, co zdecydowanie odbiera radość ze zmiany. Kiedy już tylko krok dzieli Cię od pełni szczęścia spowodowanego odnowieniem wnętrza Twojego domu czy biura – skontaktuj się z Czystasprawa24.pl – sprzątanie po remontach to nasza specjalność! 

Przeprowadzenie remontu mieszkania nieodłącznie się z bałaganem i nieporządkiem. Takie rzeczy z całą pewnością odbierają radość z metamorfozy mieszkania. Aby z pełnym spokojem cieszyć się z efektów przeprowadzonego remontu domu lub biura warto zawczasu pomyśleć również o sprawnym zadbaniu o porządek po przeprowadzonej metamorfozie. Wykwalifikowana ekipa Czystasprawa24.pl  sprawi, że sprzątanie po remoncie nie będzie już Twoim problemem. Zadzwoń, a my zdziałamy szybko, sprawnie i perfekcyjnie.

Dlaczego warto wybrać kompleksowe sprzątanie po remontach?

Niezależnie czy przeprowadzałeś metamorfozę mieszkania, domu czy biura nasza ekipa skutecznie i szybko rozprawi się z bałaganem i chaosem, który pozostał po remoncie.  Z nami nie będziesz musiał martwić się usuwaniem stosu kartonów, zaciekami z farby czy myśleć o tym, czym myć panele podłogowe po remoncie. Wystarczy, że zadzwonisz i skorzystasz z naszej kompleksowej usługi. Pomożemy Ci szybko, sprawnie i perfekcyjnie posprzątać po remoncie.

Oferujemy: 

– dokładne umycie okien i ram okiennych, 

– oczyszczenie powierzchni z pozostałości farby, kleju itp., 

– całkowite zlikwidowanie pyłu po remoncie, 

– umycie podłóg i mebli, 

– odkurzenie wszystkich powierzchni.

Sprzątanie po remontach nie stanowi dla naszych pracowników żadnego problemu. Działamy po to, abyś Ty nie musiał robić wszystkiego samodzielnie, i mógł cieszyć się nowym wnętrzem na 100%.

Jaki jest koszt sprzątania po remoncie z Czystasprawa24.pl?

Usługa sprzątanie po remoncie jest dopasowywana do potrzeb każdego klienta i jego sytuacji. Dostosowujemy szczegółową ofertę indywidualnie, ponieważ każdy remont wygląda inaczej i sprzątanie po nim wymaga różnych działań. Napisz do nas lub zadzwoń, a dobierzemy odpowiednią usługę do Twoich potrzeb, po to, abyś Ty mógł cieszyć się efektami dokonanej metamorfozy.

Szukasz prezentu dla bliskich?

Coraz bliżej święta i nie masz pomysłu na upominek?
Nie chcesz znowu kupić nietrafionego prezentu?

Koniec z tym! Zobacz jak łatwo kupić udany prezent!

Sprawdź karty podarunkowe od CzystaSprawa24!