Sprzątanie po remontach

Profesjonalne sprzątanie po remoncie

Remonty – większe lub mniejsze – pozwalają na całkowitą metamorfozę mieszkania. Zazwyczaj jednak wiążą się z bałaganem i nieporządkiem, co zdecydowanie odbiera radość ze zmiany. Kiedy już tylko krok dzieli Cię od pełni szczęścia spowodowanego odnowieniem wnętrza Twojego domu czy biura – skontaktuj się z Czystasprawa24.pl – sprzątanie po remontach to nasza specjalność! 

Przeprowadzenie remontu mieszkania nieodłącznie się z bałaganem i nieporządkiem. Takie rzeczy z całą pewnością odbierają radość z metamorfozy mieszkania. Aby z pełnym spokojem cieszyć się z efektów przeprowadzonego remontu domu lub biura warto zawczasu pomyśleć również o sprawnym zadbaniu o porządek po przeprowadzonej metamorfozie. Wykwalifikowana ekipa Czystasprawa24.pl  sprawi, że sprzątanie po remoncie nie będzie już Twoim problemem. Zadzwoń, a my zdziałamy szybko, sprawnie i perfekcyjnie.

Dlaczego warto wybrać kompleksowe sprzątanie po remontach?

Niezależnie czy przeprowadzałeś metamorfozę mieszkania, domu czy biura nasza ekipa skutecznie i szybko rozprawi się z bałaganem i chaosem, który pozostał po remoncie.  Z nami nie będziesz musiał martwić się usuwaniem stosu kartonów, zaciekami z farby czy myśleć o tym, czym myć panele podłogowe po remoncie. Wystarczy, że zadzwonisz i skorzystasz z naszej kompleksowej usługi. Pomożemy Ci szybko, sprawnie i perfekcyjnie posprzątać po remoncie.

Oferujemy: 

– dokładne umycie okien i ram okiennych, 

– oczyszczenie powierzchni z pozostałości farby, kleju itp., 

– całkowite zlikwidowanie pyłu po remoncie, 

– umycie podłóg i mebli, 

– odkurzenie wszystkich powierzchni.

Sprzątanie po remontach nie stanowi dla naszych pracowników żadnego problemu. Działamy po to, abyś Ty nie musiał robić wszystkiego samodzielnie, i mógł cieszyć się nowym wnętrzem na 100%.

Jaki jest koszt sprzątania po remoncie z Czystasprawa24.pl?

Usługa sprzątanie po remoncie jest dopasowywana do potrzeb każdego klienta i jego sytuacji. Dostosowujemy szczegółową ofertę indywidualnie, ponieważ każdy remont wygląda inaczej i sprzątanie po nim wymaga różnych działań. Napisz do nas lub zadzwoń, a dobierzemy odpowiednią usługę do Twoich potrzeb, po to, abyś Ty mógł cieszyć się efektami dokonanej metamorfozy.

Szukasz prezentu dla bliskich?

Nie masz pomysłu na upominek?
Nie chcesz znowu kupić nietrafionego prezentu?

Koniec z tym! Zobacz jak łatwo kupić udany prezent!

Sprawdź karty podarunkowe od CzystaSprawa24!