Sprzątanie po remontach

 

Remonty – większe lub mniejsze – pozwalają na całkowitą metamorfozę mieszkania. Zazwyczaj jednak wiążą się z bałaganem i nieporządkiem, co zdecydowanie odbiera radość ze zmiany. Kiedy już tylko krok dzieli Cię od pełni szczęścia spowodowanego odnowieniem wnętrza Twojego domu czy biura – skontaktuj się z Czystasprawa24.pl – sprzątanie po remontach to nasza (kolejna) specjalność!

Sprzątanie po remontach – Czystasprawa24.pl

Remonty nie są przyjemne – doskonale o tym wiemy. Dlatego warto mieć na uwadze każdy szczegół, by szybko i bezstresowo móc z powrotem cieszyć się wnętrzem swojego domu, biura czy apartamentu.
Bez względu na to, jak duży remont planujesz w mieszkaniu, biurze czy apartamencie, zadbaj także o to, aby natychmiast po jego przeprowadzeniu móc cieszyć się czystością i ładem. Zapomnij o kurzu, zaciekach na podłodze i zalegających w kątach kartonach – z nami szybko pozbędziesz się problemu!

Wystarczy, że zadzwonisz, a my posprzątamy po remoncie szybko, sprawnie i perfekcyjnie.

 

Dlaczego warto zamówić sprzątanie po remoncie?

Odpowiedź jest prosta – po to, żebyś nie musiał robić tego samodzielnie i mógł cieszyć się nowym wnętrzem na 100%.

Oferujemy:
• dokładne umycie okien i ram okiennych,
• oczyszczenie powierzchni z pozostałości farby, kleju itp.,
• całkowite zlikwidowanie pyłu po remoncie,
• umycie podłóg i mebli,
• odkurzenie wszystkich powierzchni.
To nie wszystko – jeśli pojawią się dodatkowe potrzeby, koniecznie daj znać – nasza firma sprzątająca po remoncie poradzi sobie z każdym zadaniem!

Ile kosztuje sprzątanie po remoncie z Czystasprawa24.pl?

Usługi sprzątające po remoncie są dopasowywane do potrzeb każdego klienta. Z uwagi na to, że każdy remont wygląda inaczej i wymaga innego działania, staramy się dostosować szczegółową ofertę indywidualnie – by każdy klient był zadowolony. Wystarczy napisać lub zadzwonić – a my zajmiemy się resztą.