Pielęgnacja ogrodu i terenów zielonych Bolesławiec

CZYSTASPRAWA 24

Napisz lub zadzwoń do Nas!
 Przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę. 

Zadbaj o swój ogród i tereny zielone ze specjalistami z Czystasprawa24 w Bolesławcu! 

Nic prostszego, wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a my zaproponujemy Ci korzystną ofertę skrojoną pod konkretne potrzeby obiektu. Potrzebujesz jednorazowej usługi? Zadzwoń lub napisz. Interesuje Cię abonament? Czekamy na Twoją wiadomość.

Zadzwoń lub napisz

Co oferujemy w ramach usługi
pielęgnacji ogrodu w Bolesławcu?

Gdybyśmy napisali, że pielęgnowanie ogrodów i terenów zielonych to nasza pasja, pewnie uznałbyś to za banał, prawda? A co, jeżeli rzeczywiście tak jest?

Michał Turbak, koordynator oddziału Czystasprawa24 w Bolesławcu, to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Jego zaangażowanie w misję Czystej Sprawy owocuje nie tylko usługą sprzątania mieszkań i firm, ale także usługą pielęgnacji ogrodów i terenów zielonych w Bolesławcu i okolicach.

Co wchodzi w skład kompleksowej usługi w ramach tej oferty?

 

Koszenie trawy

Szybkie i sprawne koszenie trawy w Twoim ogrodzie! Dobrze utrzymany i regularnie przycinany jest wizytówką ogrodu.

Przycinanie drzew i krzewów

Zajmujemy się przycinaniem drzewek, krzewów oraz żywopłotów. Drzewa, krzewy i żywopłoty pozostawione samym sobie niszczeją i tracą na uroku

Wyrywanie chwastów

Masz dość wyrywania chwastów w swoim ogródku? Zostaw to naszej ekipie! Wyeliminujemy szkodliwą konkurencję.

Aeracja i wertykulacja trawnika

Wertykulacja zapewnia trawie lepszy dostęp do wody, powietrza i światła. Aeracja to inaczej napowietrzanie trawnika - źdźbła trawy lepiej wchłaniają tlen i cenne składniki z nawozu.

Nawożenie roślin

Nawożenie roślin powinno być procesem świadomym i przemyślanym. Ma ono za zadanie odżywić je składnikami odżywczymi – mineralnymi czy organicznymi.

Wywóz śmieci organicznych

Śmieci organiczne? Nie są nam straszne! Wszystko wywieziemy i nie masz się czym martwić.

Zadzwoń lub napisz

Nie musisz nic robić, my profesjonalnie zajmujemy się utrzymaniem Twojego ogrodu, odśnieżaniem wokół obiektu oraz pielęgnacją terenów zielonych w Bolesławcu.

Dlaczego Czystasprawa24?

Rynek oferuje wiele podobnych usług ogrodniczych, dlaczego więc powinieneś wybrać właśnie Czystą Sprawę?

Jesteśmy dla Ciebie – szybcy, niezawodni i skuteczni.

Przyjeżdżamy na miejsce wykonania usługi z wykwalifikowanym zespołem pracowników, koordynatorem trzymającym pieczę nad zleceniem, a także profesjonalnym sprzętem.

Dysponujemy nawozami, sekatorami i kosiarkami, abyś Ty nie musiał.

pielęgnacja ogrodu i terenów zieleni w bolesławcu

Koszenie trawy: Bolesławiec i okolice

Znasz tę zasadę sprzątania w domu, że gdy wysprzątasz tylko blaty i podłogi, wnętrze od razu wygląda na czyste?

Podobnie jest z trawnikiem. Dobrze utrzymany i regularnie przycinany jest wizytówką ogrodu. 

Zajmiemy się nim – koszenie trawy w Bolesławcu to jedna z naszych specjalności! 

Na miejsce zlecenia nasza ekipa przyjeżdża z narzędziami zapewniającymi szybkie i skuteczne wykonanie zadania. Zadbamy o Twój trawnik jednorazowo lub w ramach abonamentowej usługi – jak tylko chcesz.

 

Wertykulacja trawnika oraz aeracja trawnika

Na regularnym koszeniu świadoma opieka nad trawnikiem się nie kończy. Jeśli zależy Ci na pięknym wyglądzie ogrodu, koniecznie dołącz usługę wertykulacji i aeracji do swojego zamówienia.

Wertykulacja to prawdziwe spa dla trawnika! Inaczej nazywana skaryfikacją, zapewnia trawie lepszy dostęp do wody, świeżego powietrza i światła słonecznego.

Szczególnie istotna na początku sezonu. Dzięki temu zabiegowi Twój trawnik będzie rósł bujnie i pięknie!

Aeracja to inaczej napowietrzanie trawnika, dzięki któremu źdźbła trawy lepiej wchłaniają tlen i cenne składniki z nawozu do korzeni. grafika

trawnik zadbany dzięki aeracji i wertykulacji

Gdzie oferujemy nasze usługi?

Oddziały Czystasprawa24 pojawiają się w coraz większej ilości lokalizacji. Zawsze dbamy o najwyższą jakość usług, profesjonalnie wykonaną pracę, a nasi koordynatorzy w każdej lokalizacji są zawsze do Państwa dyspozycji.

Sprawdź, czy działamy w Twojej okolicy i umów się na sprzątanie lub wycenę na miejscu.

Efektem są:

Do wykonania obu zabiegów niezbędne są specjalistyczne narzędzia. Nasz zespół zajmujący się pielęgnacją ogrodów w Bolesławcu dysponuje odpowiednim sprzętem. 

podlewanie roślin bolesławiec

Nawożenie roślin w Bolesławcu i okolicach

Rozumiemy potrzeby roślin jak nikt inny!

Nawożenie roślin powinno być procesem świadomym i przemyślanym. Każdy gatunek roślin ma swoje wymagania, potrzeby mogą różnić się w zależności od rodzaju gleby, momentu w sezonie czy wieku rośliny.

Czystasprawa24 nie jest po prostu firmą sprzątającą zajmującą się również usługami ogrodniczymi. Jesteśmy pasjonatami i chcemy zaopiekować się Twoimi roślinami w Bolesławcu najlepiej, jak to możliwe.

Nawożenie roślin ma za zadanie odżywić je składnikami odżywczymi – mineralnymi czy organicznymi. Dzięki nawożeniu:

Zadzwoń lub napisz do nas, przedstawimy Ci dokładnie naszą ofertę.

Przycinanie drzewek w Bolesławcu, pielęgnacja krzewów i żywopłotów

Przycinanie krzewów w Bolesławcu i okolicach, przycinanie żywopłotów i przycinanie drzewek w ogrodach i na terenach zielonych to kolejne usługi, jakie oferujemy dla Twojej wygody.

Drzewa, krzewy i żywopłoty pozostawione samym sobie niszczeją i tracą na uroku. Naturze trzeba czasem pomóc!

Nasza usługa utrzymania ogrodów i terenów zielonych obejmuje także przycinanie drzewek w Bolesławcu, przycinanie krzewów i żywopłotów.

Przycinanie krzewów i drzew służy kondycji i urodzie Twojego ogrodu:

Jeśli nie wiesz, czy wszystkie Twoje rośliny wymagają przycinania, odezwij się do nas – znamy się na rzeczy i fachowo Ci doradzimy!

CZYSTASPRAWA 24

Bolesławiec

Napisz lub zadzwoń do Nas!
 Przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę. 

Wyrywanie chwastów: Bolesławiec i okolice

Wyrywanie chwastów wydaje się wielu osobom bezcelową walką. Chwasty są uparte i podstępnie wyrastają raz po raz. Zapewne nie masz ochoty na ciągłe schylanie się nad trawnikiem i usuwanie niepożądanych pędów.

A gdyby tak skorzystać z pomocy ogrodnika? Czystasprawa24 zadba również o to, aby pozbyć się chwastów z Twojego ogrodu. Wyeliminujemy szkodliwą konkurencję dla Twoich pięknych roślin!

Praca nad usuwaniem chwastów siłą rzeczy odbywa się regularnie, bo chwasty były w naszych ogrodach zawsze i zawsze będą. Jednak profesjonalne podejście fachowców, ich sprzęt i wiedza pozwalają zminimalizować ich ilość.

Wystarczy, że umówisz się z nami na usługę abonamentową na wyrywanie chwastów w Bolesławcu i okolicach. W ramach usługi nasz zespół ogrodników regularnie będzie stawiać się w Twoim ogrodzie i fundował mu spa.

Odśnieżanie Bolesławiec

Oferujemy także usługę odśnieżania w Bolesławcu. Nasz zespół ogrodników działa przez cały rok, nie tylko w sezonie wiosenno-letnim. 

Zapraszamy do kontaktu – proponujemy najlepsze rozwiązania dla spółdzielni mieszkaniowych, obiektów użytkowych, ale także klientów prywatnych, jeśli tylko nas potrzebujesz.

Proponujemy sezonowe odśnieżanie dróg i ścieżek tak, by obejście było bezpieczne i estetyczne. Oczywiście dysponujemy odpowiednimi narzędziami i sprzętem. 

Pielęgnacja zieleni w Bolesławcu na wycięgnięcie ręki!

Wybierz nasze usługi ogrodnicze w Bolesławcu. 

Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń pod podany numer telefonu. Porozmawiaj z koordynatorem Michałem o oferowanych usługach ogrodniczych i dowiedz się, jaką mamy dla Ciebie propozycję.

Skorzystaj z możliwości jednorazowej lub cyklicznej usługi w zakresie utrzymania i pielęgnacji ogrodu. 

Dzięki nam trawnik będzie Twoją dumą i wizytówką, a roślinność bujna i zdrowa. Przyczynimy się do tego, by żywopłot był precyzyjnie przystrzyżony, a zimową porą ścieżki idealnie odśnieżone. 

Niezależnie, czy poszukujesz ekipy do przycinania drzewek w Bolesławcu, pielęgnacji żywopłotów i krzewów, wyrywania chwastów czy odświeżania, jesteśmy gotowi na współpracę.

Czekamy na Twoją wiadomość lub telefon!

Szukasz prezentu dla bliskich?

Nie masz pomysłu na upominek?
Nie chcesz znowu kupić nietrafionego prezentu?

Koniec z tym! Zobacz jak łatwo kupić udany prezent!

Sprawdź karty podarunkowe od CzystaSprawa24!