Sprzątanie mieszkania

Profesjonalne sprzątanie mieszkań
to rewolucja!

Czystość i porządek w domu daje spokój, poczucie dobrostanu i zadowolenia. Nie masz ochoty na samodzielne sprzątanie? Nic nie szkodzi. Na szczęście istnieje Czystasprawa24, czyli rozwiązanie dopasowane do współczesnych potrzeb. Profesjonalna usługa sprzątania to coś, na co zasługujesz.

Czysta… znaczy jasna sprawa, że jesteśmy elastyczni! Każde zlecenie jest innym wyzwaniem, więc nie boimy się różnorodnych wnętrz ani rozmaitych wymagań. Czystasprawa24 poleca się do współpracy. 

Szukasz jednorazowej pomocy przed ważnym wydarzeniem? A może interesuje Cię kompleksowa realizacja utrzymania czystości poprzez regularny abonament? Jesteśmy otwarci na elastyczne opcje dostosowane do Twoich indywidualnych oczekiwań.

Znajdź nas!

Sprzątanie może być
pasją i jesteśmy tego
doskonałym przykładem.

Jak wygląda i ile kosztuje kompleksowe sprzątanie mieszkania przez ekipę Czystasprawa24?

Korzystając z usług naszych specjalistów, masz pewność jakości wykonania i oszczędzasz swój cenny czas. Czym zajmujemy się podczas zlecenia?

Skontaktuj się z nami i ustal szczegóły! Kompleksowe sprzątanie mieszkania w abonamencie może być stworzone właśnie dla Ciebie.

Cena usługi jest uzależniona od lokalizacji, metrażu mieszkania oraz uzgodnionego zakresu prac. 

abonament na sprzątanie dla ciebie

Jednorazowe sprzątanie mieszkania przez naszą ekipę

Dla niezdecydowanych mamy też jednorazowe sprzątanie mieszkania. Kiedy takie rozwiązanie się sprawdza? 

Przede wszystkim w przypadku osób, które nie wiedzą, czy w ogóle potrzebują takiej pomocy, ale chcą spróbować. Umów jednorazowe zlecenie i przekonaj się o jakości naszej pracy.

To też świetny sposób na porównanie efektywności różnych ekip sprzątających. Czystasprawa24 nie boi się konkurencji – sprawdź, jak pracujemy!

Na jednorazową usługę decydują się też osoby, które chcą przygotować wnętrze przed ważnym wydarzeniem – świętami lub urodzinami organizowanymi w domu. W takim wypadku sprzątanie mieszkania przez ekipę z pewnością Cię odciąży!

Ty odpocznij, a my zajmiemy się resztą... Czysta Sprawa!

Sprzątanie mieszkania po wynajmie

Wynajmujesz nieruchomość najemcom? Po zakończeniu umowy, a przed zaproszeniem nowych lokatorów przyda się odświeżenie wnętrza.

Tym także się zajmiemy!

Posprzątamy mieszkanie tak, że z powodzeniem zrobisz atrakcyjne zdjęcia do oferty. Czyste wnętrze to wizytówka, która zwraca uwagę potencjalnych najemców.

Dlatego po wyprowadzce poprzednich lokatorów umów się z nami na usługę sprzątania mieszkania po wynajmie.

Zamówienie usługi profesjonalnego sprzątania po wynajmie to świetny sposób na wykorzystanie kaucji. Gruntowne czyszczenie zakamarków poskutkuje szerszym odzewem ze strony kolejnych zainteresowanych. 

Po wykonaniu zlecenia mieszkanie będzie gotowe na sesję zdjęciową oraz prezentację dla potencjalnych najemców. 

Mycie podłóg, odkurzanie podłóg i sprzętów, mycie naczyń, a także czyszczenie różnych powierzchni i doprowadzanie ich do błysku to nasza specjalność. 

sprzątanie mieszkania po wynajmie

Dlaczego usługi sprzątania mieszkania ekipy Czystasprawa24 są wyjątkowe?

Usługa sprzątania profesjonalnego wymaga wprawy. Wiemy o tym, dlatego stale doskonalimy jakość naszych działań. Czystasprawa24 oferuje klientom jakość i gwarancję zadowolenia:

Dokładne czyszczenie mieszkania – czy to regularnie, czy przed ważnym wydarzeniem – to kawał ciężkiej pracy. Doskonale o tym wiemy, dlatego oferujemy fachowe usługi. 

Uzgodnijmy zakres usług, terminy realizacji i pozwól nam zaopiekować się Twoim mieszkaniem. Czystasprawa24 dyskretnie i skutecznie wysprząta wnętrze, a Ty tymczasem odpocznij. 

Szukasz prezentu dla bliskich?

Nie masz pomysłu na upominek?
Nie chcesz znowu kupić nietrafionego prezentu?

Koniec z tym! Zobacz jak łatwo kupić udany prezent!

Sprawdź karty podarunkowe od CzystaSprawa24!